Vyhledat zájezd

Hotel Voyage Belek

Turecko, Belek

Strava Ultra All inclusive, Ultra all inclusive, ultra all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Voyage Belek Golf
Hotel Voyage Belek Golf & Spa
Hotelový komplex Voyage Belek
Komplex bungalovů Voyage Belek
Počasí
28 °C - Jasno

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Dovolená a potápění Dovolená a golf

Poloha

Hotel přímo u písečné pláže, místy oblázky, od centra Beleku 2 km.

Popis

Větší areál obklopený zelení a borovými lesy, hotelová hala s recepcí, 2 hlavní restaurace, 8 a la carte restaurací (čínská, mexická, řecká, turecká, rybí, italská, japonská, steak), 3 snack restaurace, 14 barů, fresh bar, cukrárna, dětská restaurace, několik bazénů, vnitřní bazén, aquapark, lehátka a slunečníky u bazénů a na pláži, molo, plážové osušky, turecké lázně, sauna, SPA, široká nabídka sportů, stolní tenis, volejbal, fotbal, minigolf, tenis, šipky, aerobik, konferenční místnosti, TV místnost, knihovna, minimarket, obchody, WiFi. Do některých bazénů nebo restaurací a na část pláže je povolen vstup osobám nad 16 let.dětský bazén, dětské hřiště, tobogány a klouzačky, speciální programy pro děti, dětské kluby dle věku dětí, pro nejmenší je možnost zapůjčení chůviček, kočárku, teploměru, dětská restaurace a dětské menu.procedury a masáže ve SPA, internetová kavárna, vodní sporty, osvětlení tenisových kurtů, bowling, golf.WiFi zdarma.

Ubytování

Pokoje umístěné v několika budovách, standardní pokoje v A nebo B bloku, klimatizace, koupelna, WC, minibar (denně doplňovaný vodou, nealkem, pivem, mlékem, čokoládou), trezor, LCD SAT/TV, vařič kávy a čaje, telefon, vysoušeč vlasů, balkon, WiFi. Dále možnost ubytování v bungalovech, které mají stejné vybavení, za příplatek také možnost ubytování v hlavní budově s bočním výhledem na moře nebo v rodinných pokojích.

Ostatní

Hotel vhodný i pro náročné klienty a milovníky golfu, několik golfových hřišť v okolí.

Stravování

Ultra all inclusive: plná penze formou bufetu, snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře, občerstvení formou snacku od 12.30-16.00 hod., zmrzlina 10.00-18.00 od., 1x za pobyt návštěva restauarace a la carte, některé za poplatek (japonská, italská, steak), neomezená konzumace nealko a alkoholických nápojů místní výroby a vybrané dovozové nápoje dle otevírací doby barů po 24 hodin denně, animační programy, sporty. U některých restaurací a barů je vstup povolen pouze osobám nad 16 let.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Turecko v lokalitě Belek nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat