Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Ramada Resort Akbuk

Turecko, Bodrum, Akbuk

Strava All inclusive, Ultra All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
17 °C - Možnost deště
17 °C - Možnost deště

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark

Ostatní

Nový moderní hotel pro všechny věkové kategorie, na vlastní písečnou pláž doprava shuttle busem. Tobogány a zázemí přímo u pláže.

Stravování

All inclusive.

All inclusive:  plná penze formou bufetu, snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře, noční polévka, občerstvení na pláži od 11.00-16.00 hod, gozleme na pláži 12.00-17.00 hod. bar u bazénu 12.0-18.00 hodl, zmrzlina 15.00-17.00 hod. plážový bar 10.00-17.00 hod. po celý den káva, čaj, zákusky, sandviče 01.00-06.00 hod. nápoje nealkoholické a alkoholické místní výroby po 24 hodin denně dle otevírací doby barů, 1x za pobyt návštěva a la carte restaurace. .

Obědy: bufetové.
Snídaně: bufetové.
Večeře: bufetové.

Poloha

Hotel se nachází na okraji letoviska v blízkosti olivového háje. Od písečné pláže  cca 1 km, spojení hotelovým shuttle busem každých 15 minut. Od městačka Didim 20 km, obchody cca 1,2 km.

Popis

Moderní resort otevřený v roce 2014, s 369 pokoji, které jsou umístěné ve 4 budovách. Vstupní hala s recepcí, lobby bar, terasa s restaurací, hlavní restaurace, 2 a la carte restaurace, 4 bary, diskotéka, wellnes centrum, fitness, hlavní bazén s oddělenou dětskou částí, skluzavky, relax bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, plážový bar, WiFi ve většině částí hotelu, animační programy, aerobic, stolní tenis, turecké lázně, sauna, plážové soušky. Na pláž doprava shuttlem busem, na pláži bazén se skluzavkami, restaurace a bar, lehátky a slunečníky.
Pro děti: dětská část bazény, 2 skluzavky, dětský klub. .

Ubytování

Moderní pokoje s koupelnou, WC, klimatizací, vysoušečem vlasů, LCD/TV, trezorem, minibarem doplněný vodou, balkonem. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Turecko v lokalitě Bodrum nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat