Vyhledat zájezd

Hotel Hagia Sophia

Turecko, Istanbul

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny
Doprava Letecká
Počasí
15 °C - Jasno

Eurovíkendy

Poloha

Moderní 5* hotel se nachází v historickém centru Istanbulu. Hotel má výbornou polohu v pěší dostupnosti od Hagia Sophia a Modré mešity.

Popis

Snídaňová místnost, klimatizace, bar, parkoviště, Wi-fi, restaurace, pokojová služba, trezor na recepci, fitness centrum.

Ubytování

63 pokojů (klimatizace, Wi-fi, fén, mini bar, satelitní/kabelová TV, trezor, čaj/káva).

Stravování

Snídaně.

Ostatní

Hlavním důvodem, pro který se Istanbul stal velmi populárním městem a kvůli kterému bylo vedeno mnoho válek, je především jeho geografická poloha... Jih omývá Středozemní moře, sever Černé moře. Město dělí průplav Bospor, západ patří k Evropě a východní část k Asii. Istanbul je dnes především rušná metropole spojující kontinenty, kultury, náboženství, jedno z největších obchodních a kulturních center, které je domovem asi 11 miliónů obyvatel. Vychutnejte si tedy vůni Istanbulu! Je to ideální místo, které hledáte! Objevíte bohatou historii, kulturu, přírodu a obyvatele... Procházejte se ulicemi Byzantského císařství, nechte se ovívat vánkem mezi mešitami... Istanbul je obtížné popsat, jeho atmosféru totiž musíte prožít! Další informace: Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD. Výlety: Trh s kořením, plavba lodí po Bosporu, pevnost Rumeli, plavba kolem Paláce Dolmabahce. Denně od 9.00 hod. Sultahahmet, aréna, Modrá mešita, Hagia Sofia, typický oběd, palác Topkapi (bývalá rezidence sultánů), mešita Suleymaniye, Grand Bazaar s 4 000 obchody. Denně od 9.00 hod. Nová část města - Palác Dolmabahce (poslendí rezidence tureckých sultánů s 365 pokoji), dále přes bosporský most na asijskou část - kopec Çaml'ca s krásným výhledem. Denně od 9.00 hod. Část Sultanahmet, procházka – aréna, Modrá mešita (mistrovské dílo turecké architektury), Hagia Sophia (největší mistrovské dílo světa), Grand Bazaar s 4 000 obchody. Denně od 9.00 hod. Procházka osvětleným městem následovaná večeří a představením v restauraci. V ceně večeře včetně 1/2 lahve vína na osobu nebo 2 nealko nápojů. Denně od 20.15 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Turecko v lokalitě Istanbul nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat