Vyhledat zájezd

Hotel Riva

Turecko, Istanbul

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny
Doprava Letecká
Počasí
12 °C - Oblačno

Eurovíkendy

Ubytování

Hotel je vybaven recepcí, barem, restaurací, business centrem, konferenční místností a WiFi. Pokoje jsou vybaveny sprchou, fénem, telefonem, TV, WiFi, trezorem, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, klimatizací.

Poloha


Hotel se nachází na náměstí Taksim, cca 10 minut chůze od Istiklal.

Istanbul
Poznejte bránu Orientu a důležitou obchodní křižovatku se symbolem Hagia Sofia. Více než 1 400 let stará stavba nepřestává ohromovat kolemjdoucí svou elegantní architekturou s krásnými zdobnými detaily. Další architektonickou perlou je Modrá mešita, která dodnes slouží ke konání bohoslužeb. V její blízkosti jsou k vidění pozůstatky antického Hippodromu. Nejnavštěvovanější čtvrtí je Sultanahmet, která je svou jedinečností zapsána na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Milovníci nakupování by měli zavítat na Velký bazar, kde panuje nenapodobitelná atmosféra a k sehnání je naprosto vše, na co si vzpomenete.

Popis

Hledáte místo, kde se střetává dávná tradice a moderní svět? Pak navštivte Istanbul! Největší turecké město, důležitá obchodní křižovatka a brána Orientu. Milovníci nakupování by měli zavítat na Velký bazar - k sehnání je zde vše, na co si vzpomenete. Kompletní balíček eurovíkendu do Istanbulu.

Stravování

Snídaně.

Program

1.den
Po příletu do Istanbulu následuje transfer do hotelu a ubytování. Následně možnost krátké procházky po okolí hotelu s českým průvodcem v ceně zájezdu. Uvidíme Taksimské náměstí, které se nachází na evropské straně města, severně od Zlatého rohu. Jedná se centrum moderního města. Mezi významné stavby se řadí například Atatürk Kültür Merkezi (Atatürkovo kulturní centrum) a Cunhuriyet Aniti (monument republiky).
2.den
Po snídani informační schůzka. Individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu Istanbulem s českým průvodcem.
3.den
Po snídani informační schůzka. Individuální program nebo dle aktuálního počasí možnost plavby po Bosporu. Ve večerních hodinách možnost zajištění folklórního večeru.
4.den
Po snídani individuální volno, odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

Ostatní

Fakultativní služby
a) Panoramatický okruh Istanbulem
Okruh začne na náměstí Taksim, kde si uděláme krátkou procházku po hlavní tepně města Istikal Cadessi. Dále pak uvidíme nejznámější památky Istanbulu: Modrou mešitu (vstup v ceně), Hipodrom s jeho obelisky, sloupy a kašnou a Chrám boží moudrosti Hagia Sofia (vstup v ceně). V případě příznivé dopravní situace zamíříme do asijské části Istanbulu. Výlet je doprovázen českým průvodcem.
Kód: S 4441AA (minimální počet zájemců pro realizaci: 15).

Změna programu vyhrazena.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Turecko v lokalitě Istanbul nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat