Vyhledat zájezd

Hotel Rixos Tekirova

Turecko, Kemer

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
23 °C - Jasno

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark

Stravování

Premium ALL Exlusive servis s množstvím brandovaných nápojů, širokým výběrem a la carte restaurací zdarma, nikdy nekončící různorodou zábavou a občerstvením. Hotel povznesl ALL inclusive koncept o několik stupínků výše a jistě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Jen nabídka whisky čítá okolo 24 druhů, vodky 15, cognacu 13, tekil 9, rumu 8 atd. Nejde už ani o ultra inclusive ale opravdu o nedostižný Premium koncept.

Poloha

5* hotel na pozemku 192 000 m2 v letovisku Tekirova u nádherné zátoky s písečno-oblázkovou pláží krytý pohořím Taurus v pozadí. Letiště je vzdáleno 73 km, letovisko Kemer 17 km a samotné centrum 3 km. Hotel byl postaven v roce 2002, ale totálně přestavěn v roce 2014 a o 100% zvětšen pozemek naněmž se rozkládá. Jde o nádherný komplex propracovaný do sebemenších detailů se 2 hlavními budovami, komplexem rodinných pokojů a zbrusu novou vilovou částí a aquaparkem. Hotel se rozkládá na konci zátoky, patří k němu dlouhá písečná pláž s nejmodernějšími slunečníky a pavilóny. Při vstupu do vody je písek promíchán s menšími oblázky.

Popis

V celém komplexu hotelu je 770 pokojů s různým výhledem a umístěním. Z toho je 338 standardních (26 m2) v bloku B, 144 Deluxe (32 m2), 21 různých suit (70-300 m2) v bloku A, 94 dvouložnicových Family garden suit (46 m2) v oddělené části v zahradě, 40 Grand deluxe pool rooms (40 m2), 100 Duplex pool suit (85 m2) s obývákem a oddělenou ložnicí a asi 30 nových úžasných vil (200-300 m2) s různým počtem ložnic a vlastním bazénem či přístupem z terasy do lagoon pool. Při vstupu do hlavní budovy naleznete velké lobby s barem a se 2 recepcemi. Dále jsou zde 2 hlavní a 1 dětská restaurace (12-19:00 hodin), 6 á la carte restaurací (italská,americká, mezinárodní,turecká, rybí a asijská kuchyně), 9 barů rozmístěných po celém areálu včetně plážového, zmrzlinový dům, neodolatelná cukrárna a kavárna Dem cafe v hlavní budově, snack restaurace Food court, nedělní Brunch (7-14:30), disko, kino, mnoho bazénů jako hlavní (3319 m2), Duplex (5548 m2), bazén u vil (542 m2), executive villas (4450 m2) a dětský (62 m2), aquapark s 9 nejmodernějšími skluzavkami, z nichž některé jsou zde poprvé použity v celém Turecku. Předností hotelu je nový a až neskutečně vybavený Rixi mini klub (se servisem pro děti už od 6 měsíců do 3 let a dále postupně rozdělený podle věkových kategorií do 4 sekcí až do 17 let) spolu s venkovním i vnitřním hřištěm, lunaparkem, vlastním aquaparkem, video a PC místnostmi, místností na spaní, mnoha dalšími atrakcemi, každodenními bohatými animačními a uměleckými aktivitami. Plánovaný koncept Baby Beach dovoluje dětem bezpečné plavání v moři, spolu s hrami v plážovém hradu a vlastním molu (2015). V areálu hotelu naleznete dále hřiště na mini fotbal, vodní pólo, beach volejbal se speciálním bílým pískem, basketbal, lezeckou stěnu, 3 tenisové kurty, hrací automaty a PC hry, kulečník, elektronické hry, šipky, lukostřelbu, střelnici na vzduchové zbraně, boccia, trampolíny, stolní tenis, badminton, bowling, potápěcí centrum, nové a moderně vybavené SPA centrum s lázněmi, vnitřním vyhřívaným bazénem (220 m2), fitness, saunou, párou, bio saunou, hamamem, množstvím masáží a procedur atd.. High speed internet je v celém areálu zdarma. Hotel organizuje bohaté denní i noční animační programy včetně pěnové, bazénové i tématické párty, lekcí tance, živých vystoupení různých artistů i umělců. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém areálu hotelu včetně knihovny na pláži. Najdete zde také oblíbené pavilóny s miniledničkou, terzorem, Wifi a celodenní VIP obsluhou přímo na pláži. Tyto jsou za úplatu. Na pláži nechybí ani středisko vodních sportů za poplatek, dobíjecí stanice spolu s půjčovnou IPadů apod. V aréálu hotelu je půjčovna aut i kol, velká nákupní zóna s řadou módních obchůdků, zlatnictvím, květinářstvím a mini marketem. Najdete zda nepřebernou směsici nejvýznačnějších módních značek z celého světa. Hotel zahrnuje i velké konferenční centrum s mnoha různě velkými sály.

Ubytování

Od základu rekonstruované 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, rodinné pokoje i i suity mají moderní sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, přezůvky, župan, LCD SAT/TV, telefon, radio, centrální klimatizaci, každý den doplňovaný minibar, varnou konvici na čaj a kávu, elektronický trezor a balkon. Podlaha je většinou kryta kobercem či kombinací plovoucí podlahy a koberce. Na vyžádání možnost ubytování ve vilách či pokojích s oddělenou ložnicí apod. Hotel nabízí kromě jiného i dětský set k ohřevu jídla a jiné potřebné věci pro nejmenší zdarma. Mnohé pokoje mají butler service.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Turecko v lokalitě Kemer nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat