Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Barut Sorgun Sensatori

Turecko, Side, Sorgun

Strava All inclusive, Luxury all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Barut Sorgun Sensatori [chybi info a obr]
Počasí
16 °C - Možnost deště
16 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 24 390 Kč

Dostupných: 99 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Ostatní

Služby v ceně: Lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu, minibar, trezor, Wi-Fi připojení, fitness centrum, sauna, tenis, stolní tenis. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve dvou typech pokojů: STANDARD SUPERIOR POKOJE - jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, balkonem, Wi-Fi připojením, klimatizací (za poplatek), telefonem, satelitní TV, trezorem, minibarem, vysoušečem vlasů, županem, vybavením pro přípravu kávy a čaje, žehličkou a žehlicím prknem, FAMILY POKOJE - rodinné pokoje mají dvě ložnice a jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, balkonem, Wi-Fi připojením, klimatizací (za poplatek), telefonem, satelitní TV, trezorem, minibarem, vysoušečem vlasů, županem, vybavením pro přípravu kávy a čaje, žehličkou a žehlicím prknem,.

Poloha

Barut Sorgun Sensatori je nový moderní areál, který se nachází v letovisku Side. Jeho koncept služeb je navržen tak, aby splňoval požadavky všech věkových kategorií. Letovisko Side je lemováno krásnými oblázkovými plážemi a čistým mořem. Mezinárodního letiště v Antalyi je vzdálené cca 67 km a centra města Antalya cca 78 km.

Popis

V hotelu je k dispozici vstupní hala s 24-hodinová recepcí, lobby, restaurace, 5 a la carte restauracích, několik barů, bazén, dětský bazén, fitness centrum, SPA centrum, kino, herní místnost, konferenční místnost, prádelna, nákupní centrum, lékař, kadeřnictví, Wi-Fi připojení, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, vodní sporty.
Hotel se nachází přímo na pláži, lehátka, slunečníky a osušky jsou k dispozici zdarma.
Mini Club, hřiště, elektronické hry, brouzdaliště, dětský bazén.

Stravování

Stravování formou all inclusiveSnídaně07:00 - 10:00Divan RestaurantPozdní snídaně10:00 - 11:00Divan RestaurantOběd12:30 - 14:30Divan RestaurantPatisserie10:00 - 18:00Melissa PatisserieVečeře18:30 - 21:30Divan RestaurantSorgun Lounge Lobby Bar08:00 - 23:59Sorgun Lounge Lobby Bar24 hod nealko nápojeOcean Beach Bar10:00 - 18:00Aqua Pool Bar10:00 - 18:00 Yasemin Adult Pool Bar10:00 - 18:00 Club House Bar16:00 - 23:59 Butterfly Adult Bar19:00 - 23:59Butterfly Adult Bar00:00 - 02:00Výběr z pěti a la carte restaurací - turecká, rybí, grilované speciality, italská. Rezervace nutná předem.Prosíme klienty, aby do jídelny nechodili v plavkách a na večeři měli vhodné formální oblečení.Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. Všechny dovozové nápoje, čerstvé ovocné džusy, espresso, cappucino a turecká káva jsou za poplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat