Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Club Side Coast

Turecko, Side

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotelový komplex Club Side Coast
Hotelový komplex Club Side Coast
Počasí
18 °C - Možnost deště
18 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 10 690 Kč

Dostupných: 195 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Stravování

All inclusive program formou bufetu:Snídaně: 07:00 - 10:00Pozdní snídaně: 10:00 - 10:30Oběd: 12:30 - 14:00Večeře: 19:00 - 21:00Půlnoční polévka: 00:00 - 00:30Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby jsou podávány od 10:00 do 24:00.A la carte restaurace: - rybí- ottoman(večeře v a la carte restaurace je možno využít za poplatek, nutná předchozí rezervace, všechny restaurace jsou otevřeny od 19:00 do 21:00)Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Ostatní

Služby v ceně: Lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu,

Poloha

Oblíbený hotelový komplex Club Side Coast se nachází 10 km od historického centra letoviska Side, v oblasti Colakli. Hotel nabízí pro děti skluzavky a tobogány s týmem přátelských animátorů a dospělí se mohou nechat hýčkat v hotelových lázních. Je vhodný pro všechny věkové kategorie. Soukromá písečná pláž je vzdálena 350 metrů od hotelu a dopravu zajišťuje hotelový shuttle bus. Hotel je vhodným výchozím bodem pro výlety na Manavgatské vodopády nebo Köprülü Kaňon.

Popis

Hotel nabízí recepci s lobby, Wi-Fi, hlavní restauraci, 2 restaurace A´la carte, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazény, dětský bazén, skluzavky, vnitřní bazén, lehátka a slunečníky (zdarma), společenskou místnost s TV, konferenční prostory s vybavením, zahradu, diskotéku, prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, wellness centrum, masáže.
Písečná pláž je vzdálena 350 m hotelu přes místní komunikaci. Slunečníky a lehátka na pláži jsou zdarma. V rámci all inclusive je zde k dispozici plážový bar (nealko, teplé nápoje a pivo).
Dětský bazén, skluzavky, hřiště, miniklub a hotelem pořádané animační programy.

Ubytování

Hotelový komplex nabízí tyto typy pokojů: jednolůžkový, dvojlůžkový standard, dvojlůžkový eco a family pokoj. Všechny pokoje mají koupelnu s WC a fénem, klimatizací, satelitní TV, telefon, sejf, minibar a balkón.Velikost pokoje standard je 22 m2, koupelna 3,6 m2 a balkón 2,2 m2.ECO pokoj je rozlohově menší a může se nacházet v odlehlejší nebo znevýhodněné části hotelu.Family pokoj s palandou mají rozměr 22 m2, koupelna 3,6 m2 a balkón 2,2 m2. . Pokoj je určen pro nenáročné hosty.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat