Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Miramare Queen

Turecko, Side

Strava All inclusive, Polopenze, Polopenze plus, SELECT ALL INCLUSIVE
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 11 dní, 12 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Miramare Queen Hotel
Počasí
18 °C - Možnost deště
18 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 12 772 Kč

Dostupných: 422 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Polopenze plus nebo all inclusive. Při rezervaci polopenze snídaně a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin denně na jednom z barů. Při rezervaci all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Snacky v určité hodiny. Odpoledne káva, čaj a zákusky. Půlnoční polévka. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 7.4.-31.10. 24 hodin denně na jednom z barů (1.11. - 6.4. od 10.00 do 24.00 h. na některém z barů). Minibar denně doplňován stolní a minerální vodou. Fresh džusy a dovážené nápoje nejsou součástí all inclusive.

Ostatní

Cca 100 m od písečné pláže. polopenze plus s nápoji 24 hodin denně. v areálu hotelu 2 bazény.
Info: Služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; platba kartou: VISA, MaterCard; místní kategorie: 4.

Poloha

Vedle sesterského hotelu Miramare Beach. Cca 6 km od letoviska Side. Dobré spojení minibusy. Letiště Antalya cca 60 km.

Popis

Cca 100 m od písečné pláže. Lehátka, slunečníky a osušky jsou na pláži zdarma (1.4.-31.10.). 303 pokojů v hlavní budově a několika vedlejších budovách. Lobby s recepcí, výtah, restaurace s terasou, bary, obchod a kadeřnictví. Ve venkovním areálu se nachází 2 bazény a bar u bazénu (1.4.-31.10.). WiFi a internetový koutek za poplatek. Miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště, dětská židlička, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): klimatizace, telefon, sat. TV, minibar, set pro přípravu kávy a čaje, trezor, klimatizace (centrální), vana, WC a balkon.Dvoulůžkové pokoje (A2D/A3D): balkon s bočním výhledem na moře, jinak jako A2A.Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): balkon s výhledem na moře, jinak jako A2A.Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Bez balkonu.Rodinné pokoje (A2C/A3C): 1 místnost s dvoulůžkem, jedním lůžkem a pohovkou na spaní, jinak jako A2A.Bezbariérové pokoje: na vyžádání.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat