Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sensimar Side

Turecko, Side, Evrenseki

Strava All inclusive, Ultra All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotelový komplex Sensimar
Počasí
28 °C - Jasno
28 °C - Jasno
Cena za osobu od 28 290 Kč

Dostupných: 31 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Ubytování

188 standardních a moderních 2-lůžkových a 16 delux (35 m2) pokojů, 25 junior suites (50 m2), sociální zařízení, vysoušeč vlasů, parkety, SAT-TV, telefon, centrální klimatizace, minibar, varná konvice, trezor a balkon.
Moderní 2-lůžkové pokoje s bočním výhledem na moře, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, parkety, SAT-TV, telefon, centrální klimatizace, minibar, varná konvice, trezor a balkon.
Moderní 2-lůžkové pokoje s přímým výhledem na moře, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, parkety, SAT-TV, telefon, centrální klimatizace, minibar, varná konvice, trezor a balkon.

Stravování

Vynikající ALL inclusive.

Ostatní

Hotel "adults only" - pouze pro dospělé. Hotel s přátelskou atmosférou pro ty co hledají na dovolené klid, romantiku, možnost procházek, kvalitní lázně, výborný servis, elegantní dekorace a příjemnou pláž. Prostě svůj dům u moře. Možnost využít nedaleké sportovní centrum.
Hotel pouze pro dospělé 2 á la carte restaurace 8 barů sportovní vyžití.
Luxusní hotel Sensimar Side Resort & Spa se nachází přímo u pláže. Na své si zde přijdou také sportovci, kteří mohou vyzkoušet některý z nabízených vodních sportů.
Hotel s přátelskou atmosférou pro ty co hledají na dovolené klid, romantiku, možnost procházek, kvalitní lázně, výborný servis, elegantní dekorace a příjemnou pláž. Prostě svůj dům u moře. Možnost využít nedaleké sportovní centrum.
Poznámka: Hotel pouze pro starší 18 let!.
Http://www.sensimarside.com.

Poloha

Rozloha 16 000 m2 7 km od centra Side 80 km od letiště.
Krásný moderní a designový komplex s vyhlášenými lázněmi ležící na ploše 16 000 m2 v těsném sousedství hotelu Xante a blízko historického Side.

Popis

5* hotel (2009) má 237 pokojů, vzdušnou lobby s recepcí, hlavní a 2 a la carte restaurace, 8 barů, venkovní bazén, dětský bazén a vnitřní bazén, na pláži beach volejbal a středisko vodních sportů, tenis, stolní tenis, kulečník, šipky, jízda na koni, internet ve všech prostorách, fitnes a lázně na ploše 2 000 m2. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém areálu i na pláži. Hotel organizuje soft animační program.

Sport a zábava

Pláž.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat