Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotelový komplex Club Side Coast

Turecko, Side, Colakli

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Club Side Coast
Hotelový komplex Club Side Coast
Počasí
29 °C - Jasno
29 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Poloha

Oblíbený hotelový komplex Club Side Coast se nachází 10 km od historického centra letoviska Side, v oblasti Colakli. Hotel nabízí pro děti skluzavky a tobogány s týmem přátelských animátorů a dospělí se mohou nechat hýčkat v hotelových lázních. Je vhodný pro všechny věkové kategorie. Soukromá písečná pláž je vzdálena 350 metrů od hotelu a dopravu zajišťuje hotelový shuttle bus. Hotel je vhodným výchozím bodem pro výlety na Manavgatské vodopády nebo Köprülü Kaňon.

Popis

Hotel nabízí recepci s lobby, Wi-Fi, hlavní restauraci, 2 restaurace A´la carte, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazény, dětský bazén, skluzavky, vnitřní bazén, lehátka a slunečníky (zdarma), společenskou místnost s TV, konferenční prostory s vybavením, zahradu, diskotéku, prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, wellness centrum, masáže.
Písečná pláž je vzdálena 350 m hotelu přes místní komunikaci. Slunečníky a lehátka na pláži jsou zdarma. V rámci all inclusive je zde k dispozici plážový bar (nealko, teplé nápoje a pivo).

Ubytování

Hotelový komplex nabízí tyto typy pokojů: jednolůžkový, dvojlůžkový standard, dvojlůžkový eco a family pokoj. Všechny pokoje mají koupelnu s WC a fénem, klimatizací, satelitní TV, telefon, sejf, minibar a balkón. Velikost pokoje standard je 22 m2, koupelna 3,6 m2 a balkón 2,2 m2. ECO pokoj je rozlohově menší a může se nacházet v odlehlejší nebo znevýhodněné části hotelu. Family pokoj s palandou mají rozměr 22 m2, koupelna 3,6 m2 a balkón 2,2 m2. . Pokoj je určen pro nenáročné hosty.

Stravování

All inclusive program formou bufetu: Snídaně: 07:00 - 10:00 Pozdní snídaně: 10:00 - 10:30 Oběd: 12:30 - 14:00 Večeře: 19:00 - 21:00 Půlnoční polévka: 00:00 - 00:30 Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby jsou podávány od 10:00 do 24:00. A la carte restaurace: - rybí - ottoman (večeře v a la carte restaurace je možno využít za poplatek, nutná předchozí rezervace, všechny restaurace jsou otevřeny od 19:00 do 21:00) Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Ostatní

Služby za poplatek: Všechny importované nápoje, všechny nápoje po 24:00 hod., čerstvé ovocné šťávy, všechny dovážené a místní nápoje konzumované v disko baru, pokojový servis, minibar, telefon, fax, služby lázeňského centra, internet, biliard, herna, fotograf, prádelna, lékař, půjčovna aut, trezor, vodní motorové sporty na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Turecko v lokalitě Side nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat