Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Starlight Convention Center

Turecko, Side, Manavgat

Strava All inclusive, Ultra All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Starlight Convention Center & SPA
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark

Poloha

Rozloha 310 000 m2 u 780 m dlohé písečně-kamenité pláži 8 km od Side 75 km od letiště .
5* hotel sdílející řadu atrakcí a nabídek spolu se sesterským hotelem Sunrise Park Resort. Hotel se rozkládá na pozemku o rozloze 310 000 m2, byl postaven v roce 2008 a poslední rekonstrukce proběhla v roce 2013. K hotelu patří 780 m dlouhá písečně-kamenitá pláž s veškerým zázemím. Letiště v Antalyi je vzdálené 75 km, městečka Manavgat a Side 8 km.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v mnoha různých pokojích, které se liší především, svou polohou, výhledy, rozlohou a počtem ložnic. Všechny jsou po rekonstrukci moderně zařízeny s možností i několika přistýlek, mají kvalitní sociální zařízení se sprchou či jacuzzi, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, centrální klimatizaci, Wi-Fi internet zdarma, pravidelně doplňovaný minibar, varnou konvici na kávu a čaj, trezor i balkon. Ve většině pokojů jsou plovoucí podlahy. Ubytování v jiných pokojích na vyžádání v CK.
Všechny pokoje jsou po rekonstrukci moderně zařízeny s možností 1 přistýlky, mají kvalitní sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, centrální klimatizaci, Wi-Fi internet zdarma, pravidelně doplňovaný minibar, varnou konvici na kávu a čaj, trezor i balkon. Ve většině pokojů jsou plovoucí podlahy.

Stravování

24 hodinový nikdy nekončící Ultra All inclusive koncept nabízející výbornou kuchyni, velký výběr a la carte restaurací a bohatý animační program ve dne i večer.

Ostatní

Tento komplex dvou kvalitně vybavených hotelů je jako předurčen pro trávení aktivní dovolené s velice dobrými službami a bohatými sportovními možnostmi.
V rozlehlé zahradě 12 á la carte restaurací aquapark 30 tenisových kurtů.
V hlavní budově se nachází velká hlavní restauraci, další pouze pro dospělé „Adult only“, 12 á la carte restaurací (středozemní,francouzskou, italskou, indickou, mexickou, ruskou, sushi, japonskou, rybí, mongolskou, tureckou a barbecue), několik snacků a 8 různých barů.
Milovníky vodních radovánek potěší Aquapark o rozloze 678 m2 se 7 skluzavkami pro dospělé a 5 pro děti. V hotelu dále najdou 3 hlavní venkovní bazény (1802+634+394 m2), 2 vnitřní vyhřívané (392+97 m2), VIP bazén (1177 m2) a VIP Secret pool s mořskou vodou (280 m2).
Tento komplex dvou kvalitně vybavených hotelů je jako předurčen pro trávení aktivní dovolené s velice dobrými službami a bohatými sportovními možnostmi.
Http://www.starlight.com.tr.

Popis

Hotel nabízí ubytování v 811 různých pokojích rozmístěných v hlavní budově i v rozlehlé zahradě. Najdete zde 228 standardních (41-46 m2), 452 Superior (31 m2),114 Club Jacuzzi Dublex (70-93 m2 až se 3 ložnicemi) pokojů a 17 různých suit (66-320 m2). V hlavní budově se nachází rozlehlá lobby s recepcí, velká hlavní restauraci, další pouze pro dospělé „Adult only“, 12 á la carte restaurací (středozemní,francouzskou, italskou, indickou, mexickou, ruskou, sushi, japonskou, rybí, mongolskou, tureckou a barbecue), několik snacků, 8 různých barů, noční klub, kino, disco, amfiteátr, 3 hlavní venkovní bazény (1802+634+394 m2), 2 vnitřní vyhřívané (392+97 m2), a VIP bazén (1177), VIP Secret pool s mořskou vodou (280 m2), dobře vybavený dětský klub Mini star (2-4 roky), Mini club (4-12 let) včetně dětské restaurace. K vybavení hotelu patří 30 tenisových kurtů, hřiště na mini fotbal, 4 profesionální fotbalová hřiště, putting a driving range, squash, beach volejbal, basketbal, Aquapark o rozloze 678 m2 se 7 skluzavkami pro dospělé a 5 pro děti, horolezecká stěna, šipky, lukostřelba, stolní tenis, fitness, ice skating, bowling, boccia, rozlehlé lázně Thalasso SPA o rozloze 6000 m2 s nabídkou tureckých lázní hamam, různých druhů saun, páry, ledové fontány a mnoha masážních možností. Wi-Fi internet je zdarma v celém areálu hotelu rovněž jako slunečníky, lehátka, ručníky v hotelu i na pláži, kde najdete i centrum vodních sportů za úplatu. V areálu se nachází množství módních obchodů, květinářství, mini market, kadeřnictví, fotoslužba, prádelna, doktor a půjčovna aut. Řadu nabízených aktivit i restaurací sdílí se sesterským hotelem Sunrise Park a oba pro klienty připravují bohaté animační programy, kulturní představení včetně živé hudby.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Turecko v lokalitě Side nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat