Vyhledat zájezd

Hotel resort Starlight Thalasso & Spa

Turecko, Side, Kizilagac

Strava Ultra All inclusive, Ultra all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Starlight Convention Center
Hotel Starlight Convention Center & SPA
Počasí
19 °C - Oblačno

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark

Poloha

Luxusní resort byl otevřen v roce 2008 a poslední renovace některých prostorů proběhla vroce 2013. Je tvořen hlavní budovou a několika patrovými bungalovy, které jsou umístěny v klubové části. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdáleno cca 75 km a historické centrum města Side cca 8 km. Nejbližší restaurace, obchůdky a bary jsou vblízkosti hotelu. Své klienty si získává především díky své poloze přímo u krásné pláže, kvalitou poskytovaných služeb a jejich vysokou úrovní. Hotel uspokojí i náročné klienty.

Popis

Soukromá hotelová pláž (780 m dlouhá) se nachází přímo u hotelu. Vstup do moře je pozvolný, pro vstup do hloubky je možné využít molo. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou kdispozici zdarma. Pláž byla pro svoji kvalitu a čistotu oceněna „Modrou vlajkou“. Soukromá hotelová pláž (780 m dlouhá) se nachází přímo u hotelu. Vstup do moře je pozvolný, pro vstup do hloubky je možné využít molo. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou kdispozici zdarma. Pláž byla pro svoji kvalitu a čistotu oceněna „Modrou vlajkou“.

Stravování

Ultra all inclusive

Ostatní

http://www.starlight.com.tr

Ubytování

V hotelu je celkem 811 moderně zařízených pokojů několika kategorií. V hlavní budově se nachází 243 pokojů a ve vedlejších budovách (club pokoje) celkem 568 pokojů. Všechny pokoje, suity a club pokoje jsou vybaveny centrální klimatizací, vlastním sociálním zařízením, koupelnou svanou nebo sprchovým koutem, SAT/TV, telefonem, fénem, trezorem, Wi-Fi připojením, minibarem, setem pro přípravu čaje a kávy a balkonem nebo terasou. Maximální obsazenost:
4 dospělé osoby + 1 dítě 4 dospělé osoby 3 dospělé osoby + 2 děti

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Turecko v lokalitě Side nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat