Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Caribe Royale Resort

USA, Florida, Orlando

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Oblačno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Dovolená a golf

Poloha

Caribe Royale Resort ****, Orlando - Lake Buena Vista: Moderní a luxusní hotel vhodný pro rodiny s dětmi se nachází zhruba dva km od Disney World.

Popis

Caribe Royale Resort ****, Orlando - Lake Buena Vista: Tropická zahrada, restaurace, bary, bazén s vodopádem, dětský bazén, potraviny, prádelna, parkování (zdarma), hlídání dětí.Pokoje.Všechno apartmány (jedno či dvoupokojové), TV, telefon, kávovar, trezor, koupelna a WC, vysoušeč vlasů, žehlící souprava, chladící box, stereo souprava, klimatizace, internet (za poplatek).

Sport a zábava

Caribe Royale Resort ****, Orlando - Lake Buena Vista: Masáže, 2x fitness, tenisové kurty, basketbal.Extra.Shuttle do disney World $4/os./zpáteční.Jiné.Internet za poplatek $10/den.

Stravování

Caribe Royale Resort ****, Orlando - Lake Buena Vista: Snídaně (za poplatek).

Program

Den 1: PRAHA - ORLANDO: Odlet z Prahy do Orlanda. Po příletu půjčení vozu (doporučujeme) nebo transfer do vybraného hotelu v Orlandu.

Den 2: POBYT U MOŘE: Pobyt ve vybraném hotelu v Orlandu. Návštěva některého z tematických parků jako je disney World, Sea World (vodní svět) nebo Universal Studios s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Z Orlanda lze rovněž snadno podniknout výlet na raketodrom Kennedy Space Center na mysu Cape Canaveral a nedalekou pláž Cocoa Beach, případně si udělat výlet do St. Petersburgu a Tampy a navštívit některou z vyhlášených pláží u Mexického zálivu.

Den 8: ORLANDO - PRAHA: V odpoledních hodinách odlet do Prahy.

Den 9: PŘÍLET DO PRAHY: PRODLOUŽENÍ

Den 9: pobyt v Orlandu lze výhodně připojit ke všem poznávacím zájezdům pro USA či zkombinovat s pobytem v Miami, Naples, St. Petersburgu či jiné koupací destinaci na Floridě.,

Den 9: PRONÁJEM VOZU

Den 9: v Orlandu Vám můžeme zajistit pronájem vozu s plným pojištěním: od 5.900,- Kč/týden,

Den 9: FAKULTATIVNÍ VÝLETY

Den 9: PLAVBA KARIBIKEM Plavba Karibikem v lodi 4* All Inclusive. Odjezd z Cape Canaveral. Více najdete na: plavby.esotravel.cz. cena: od 11.490,- Kč KENNEDY SPACE CENTER Výlet do vesmírného střediska (Space Pass Plus). cena: 4.190,- Kč 3.390,- Kč/dítě 3-11 BUSCH GARDENS TAMPA Návštěva zábavního parku v Tampě s 2700 zvířaty a atrakcemi inspirovanými africkým kontinentem. cena: 2.290,- Kč SEA WORLD vstupenka: 2.490,- Kč/den UNIVERSAL STUDIOS 1-denní vstupenka: 3.390,- Kč/osoba (3.190,-/dítě 3-9) WALT DISNEY WORLD 3-denní vstupenka: 6.990,- Kč/den (6.490,-/dítě 3-9)

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci USA v lokalitě Florida nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat