Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Pink Shell Beach Resort

USA, Florida

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 7 dní, 8 dní
Doprava Letecká
Počasí
26 °C - Bouřka
Cena za osobu od 47 990 Kč

Dostupných: 26 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Poznávací zájezdy

Program

Den 1: PRAHA - MIAMI (NAPLES, TAMPA): Odlet z Prahy do Miami, případně floridského Naples, Fr. Myers, Tampy či St. Petersburgu na západním pobřeží u Mexického zálivu. Po příletu půjčení vozu nebo transfer do vybra ného hotelu.

Den 2: POBYT U MOŘE: Pobyt v hotelu u moře ve vybraném místě. V případě Miami doporučujeme návštěvu čtvrtí Little Havana, Coconut Grove a Art Deco District na Jižní pláži (South Beach) nebo také výlet na nejjižnější bod kontinentálních Spojených států – Key West. Určitě se rovněž vydejte za divokými aligátory do Národního parku Everglades či na raketodrom Kennedy Space Center na mysu Cape Canaveral. V neposlední řadě rovněž doporučujeme navštívit mořské akvárium.

Den 8: MIAMI - PRAHA: V odpoledních hodinách odlet do Prahy.

Den 9: PŘÍLET DO PRAHY:

Sport a zábava

Pink Shell Beach Resort ****, Fort Myers: Fitness centrum, tenis, plážový volejbal, vodní sporty, půjčovna člunů a kol, hřiště pro děti.

Ubytování

Pink Shell Beach Resort ****, Fort Myers: Koupelna s WC a sprchou, lednice, toastovač, TV, telefon, vysoušeč vlasů, žehlící souprava, kávovar, klimatizace, trezor.Zdarma.Parkování, internet, 2 láhve vody, noviny, plážové/bazénové ručníky, křesílka a slunečníky, přístup do fitness.Sleva: 15.04.-23.12. při min. pobytu na 5x noc získate 1x noc zdarma.

Poloha

Pink Shell Beach Resort ****, Fort Myers: Hotel s 234 pokoji se nachází na písečné pláži v klidné části Fort Myers Beach. Ideální poloha v severním cípu ostrova Estero.

Stravování

Pink Shell Beach Resort ****, Fort Myers: Snídaně (za poplatek).

Popis

Pink Shell Beach Resort ****, Fort Myers: 2 restaurace, bar, barbecue grill, 3 bazény, lázně, salon krásy, kadeřnictví, masáže, pára, prádelna, internet, parkování (zdarma), obchod se suvenýry, dětský klub.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat