Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Ritz Grande Lakes

USA, Florida, Orlando

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
28 °C - Oblačno
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 62 990 Kč

Dostupných: 41 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená a golf

Program

Den 1: PRAHA - ORLANDO: Odlet z Prahy do Orlanda. Po příletu půjčení vozu (doporučujeme) nebo transfer do vybraného hotelu v Orlandu.

Den 2: POBYT U MOŘE: Pobyt ve vybraném hotelu v Orlandu. Návštěva některého z tematických parků jako je disney World, Sea World (vodní svět) nebo Universal Studios s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Z Orlanda lze rovněž snadno podniknout výlet na raketodrom Kennedy Space Center na mysu Cape Canaveral a nedalekou pláž Cocoa Beach, případně si udělat výlet do St. Petersburgu a Tampy a navštívit některou z vyhlášených pláží u Mexického zálivu.

Den 8: ORLANDO - PRAHA: V odpoledních hodinách odlet do Prahy.

Den 9: PŘÍLET DO PRAHY: PRODLOUŽENÍ

Den 9: pobyt v Orlandu lze výhodně připojit ke všem poznávacím zájezdům pro USA či zkombinovat s pobytem v Miami, Naples, St. Petersburgu či jiné koupací destinaci na Floridě.,

Den 9: PRONÁJEM VOZU

Den 9: v Orlandu Vám můžeme zajistit pronájem vozu s plným pojištěním: od 5.900,- Kč/týden,

Den 9: FAKULTATIVNÍ VÝLETY

Den 9: PLAVBA KARIBIKEM Plavba Karibikem v lodi 4* All Inclusive. Odjezd z Cape Canaveral. Více najdete na: plavby.esotravel.cz. cena: od 11.490,- Kč KENNEDY SPACE CENTER Výlet do vesmírného střediska (Space Pass Plus). cena: 4.190,- Kč 3.390,- Kč/dítě 3-11 BUSCH GARDENS TAMPA Návštěva zábavního parku v Tampě s 2700 zvířaty a atrakcemi inspirovanými africkým kontinentem. cena: 2.290,- Kč SEA WORLD vstupenka: 2.490,- Kč/den UNIVERSAL STUDIOS 1-denní vstupenka: 3.390,- Kč/osoba (3.190,-/dítě 3-9) WALT DISNEY WORLD 3-denní vstupenka: 6.990,- Kč/den (6.490,-/dítě 3-9)

Poloha

Ritz Grande Lakes *****, Orlando - Universal Walk: Jezera a golfová hřiště – takové je okolí tohoto luxusního 14 patrového hotelu s celkem 582 pokoji. nachází se v blízkosti komplexu Sea World, kam - stejně jako do Universal City a disney World – nabízí svozy (za poplatek).

Popis

Ritz Grande Lakes *****, Orlando - Universal Walk: 11 restaurací a barů, obchody, venkovní vyhřívaný bazén, vířivka, dětský bazén, sauna, obchodní centrum, směnárna, bankomat, dětský klub, prádelna, parkování za poplatek $20/den.

Ubytování

Ritz Grande Lakes *****, Orlando - Universal Walk: TV, CD s MP3, telefon, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, minibar, kávovar, klimatizace, žehlící souprava, internet za poplatek $10/den), trezor, noviny.Sleva: 12.04.-23.12. při min. pobytu na 5x noc získáte 1x noc zdarma.

Sport a zábava

Ritz Grande Lakes *****, Orlando - Universal Walk: Fitness, masáže, golf, běžecká dráha, wellness, tenis.

Stravování

Ritz Grande Lakes *****, Orlando - Universal Walk: Snídaně (za poplatek).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat