Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Marriott Kauai Resort

USA, Havajské ostrovy, Kauai

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
28 °C - Oblačno
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 60 990 Kč

Dostupných: 20 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená a potápění Dovolená a golf

Ubytování

Marriott Kauai Resort ****, ostrov Kauai: Koupelna s WC, fén, nastavitelná klimatizace, TV, videopřehrávač, telefon, rádio s budíkem, kávovar, žehlička a žehlicí prkno, trezor.Maximálně 4 osoby na pokoji.

Stravování

Marriott Kauai Resort ****, ostrov Kauai: Bez stravy, možnost stravování a la carte v hot. restauraci.

Popis

Marriott Kauai Resort ****, ostrov Kauai: Restaurace, bar, kavárna, bazén s dětským brouzdalištěm, vířivka, lázně, masáže, salon krásy, fitness, půjčovna sportovního vybavení a automobilů, parkování (za poplatek), hlídání dětí (za poplatek).S jemným bílým pískem přímo u hotelu.

Poloha

Marriott Kauai Resort ****, ostrov Kauai: Luxusní resort s 345 pokoji v zátoce Kalapaki, kde najdete pláže nejjemnějšího písku a safírově modré laguny.

Sport a zábava

Marriott Kauai Resort ****, ostrov Kauai: Tenis, golf, jízda na koni, bowling, volejbal, vodní sporty na pláži (potápění, šnorchlování, windsurfing).

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet přes Los Angeles či San Francisco do Honolulu na ostrově Oahu, případně na jiný z havajských ostrovů. Po příletu půjčení vozu (doporučujeme), případně transfer do hotelu a ubytování

Den 2: HAVAJSKÉ OSTROVY: Pobyt u moře s nepřebernými možnostmi sportovního, společenského i poznávacího vyžití. Doporučujeme využít široké nabídky fakultativních výletů pro jednotlivé ostrovy a také zapůjčení vozu na libovolný počet dnů (pronájem rádi zajistíme).

Den 8: ODLET DO PRAHY: Odlet do Prahy s přestupem v Los Angeles nebo San Francisku.

Den 8: 9. PŘÍLET DO PRAHY

Den 8: PRODLOUŽENÍ pobyt na Havajských ostrovech lze prodloužit o libovolný počet nocí, případně připojit k poznávacím zájezdům do USA.

Den 8: PRONÁJEM VOZU na Havajských ostrovech zajistíme pronájem vozu s plným pojištěním: od 1.590,- Kč/den od 5.990,- Kč/týden

Den 8: FAKULTATIVNÍ VÝLETY OAHU – PEARL HARBOR Návštěva přístavu Pearl Harbor + prohlídka křižníku Arizona (cca 4 hod.). cena: 1.190,- Kč BIG ISLAND – OKRUH Okružní jízda ostrovem Oahu včetně návštěvy NP Volcanoes s živou vulkanickou činností. cena: 3.390,- Kč MAUI - NP HALEAKALA (VÝCHOD SLUNCE) Cena: 3.890,- Kč (cca 9 hod.) MAUI - HANA Cena: 3.990,- Kč (cca 12 hod., výlet do městečka Haana, v ceně snídaně, oběd a nápoje v busu) KAUAI - Výlet do kaňonu Waimea Cena: 2.290,- Kč (5 hod.) LETY HELIKOPTÉROU BIG ISLAND: let nad vulkanickými oblastmi Cena: 6.290,- Kč (cca 45 min.) KAUAI: okružní let vrtulníkem nad ostrovem Cena: 6.790,- Kč (cca 60 min.) MAUI: let vrtulníkem Hana/Haleakala Cena: 7.390,- Kč (cca 45 min.)

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat