Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Křížem krážem Spojenými státy

USA, Kombinace destinací

Křížem krážem Spojenými státy (hlavní fotografie)
  • Křížem krážem Spojenými státy (fotografie 2)
  • Křížem krážem Spojenými státy (fotografie 3)
  • Křížem krážem Spojenými státy (fotografie 4)
  • Přejít
    do galerie
Strava Dle programu
Ubytování Dle popisu
Doprava Letecká
Poznávací zájezdy

Popis

Lahůdka v programu AMERICA TOURS, která se hned po uvedení stala bestsellerem. Nabízíme Vám tři tématické poznávací okruhy během jedné dovolené – pulsující východní pobřeží s New Yorkem, Niagarskými vodopády a Washingtonem, tropickou Floridu s centrem zábavy Orlandem, kosmickým střediskem Cape Canaveral, přírodní rezervací Everglades a symbolem rekreace Miami Beach, a západní pobřeží USA s jeho metropolemi a úchvatnými národními parky a přírodními krásami. Bohatý program obsahuje vše k prožití jedinečné aktivní dovolené !!
New York – Niagara Falls – Washington D.C. / Orlando – Cape Canaveral – Sea World – Tampa - Everglades – Miami / Los Angeles – Beverly Hills – Laughlin – NP Grand Canyon – Lake Powell - NP Zion – Las Vegas – NP Death Valley – NP Yosemite – Carson City - Lake Tahoe - Sacramento – San Francisco
Minimální počet 6 osob.
Během tohoto zájezdu urazíte cca 3.540 mil ( 5.670 km )
K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem USA.
Jednotlivé segmenty zájezdu (východ, jih a západ USA) mohou být operovány opačným směrem. Vnitrostátní přelety mohou být uskutečněny pozdně večerními namísto ranními spoji.
Zájezd může být směrován opačně. K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem USA.

Stravování

Snídaně.

Program

Den 1: NEW YORK 25 mil / 40 km
Odlet z Prahy do New Yorku. Po příletu a uvítání průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a společná večeře s průvodcem na účet America Tours.

Den 2: NEW YORK CITY 40 mil / 65 km
Celodenní návštěva Manhattanu a jeho největších atrakcí: Nejprve plavba lodí kolem Manhattanu, poté prohlídka Lower Manhattanu, Battery Park, Wall Street, South Street Seaport, Brooklynský most, Čínská čtvrť, v podvečer pak oblast Central Parku, Time Square a 5. a 6. Avenue. Závěrem společná návštěva vyhlídky Rockefellerova centra, odkud je nejlepší výhled na svítící New York. Návrat do hotelu v pozdních hodinách.

Den 3: NIAGARA FALLS 390 mil / 620 km
Časně odjezd k Niagarským vodopádům. Průjezd oblastí Finger Lakes a farmářskou oblastí státu New York. Odpoledne společná plavba lodí pod vodopády na lodi Maid of the Mist, a poté již volno k samostatné prohlídce světoznámých vodopádů.

Den 4: AMISH COUNTY 400 mil / 640 km
Volné dopoledne k vychutnání atmosféry vodopádů, a pak se již rozjedeme do Washingtonu. Krajem Amishů – lidí odmítajících výdobytky pokroku a techniky dorazíme do hotelu ve večerních hodinách.

Den 5: WASHINGTON DC 40 mil / 65 km
Celodenní prohlídka Washingtonu zahrnující největší atrakce hlavního města USA – White House, Capitol, slavný Mall s muzei a galeriemi, Arlingtonský hřbitov, památníky… Návrat do hotelu ve večerních hodinách. /dle situací v konkrétním termínu je možný odlet do Orlanda již v pozdních hodinách tohoto dne!!/.

Den 6: ORLANDO, SEA WORLD 25 mil / 40 km
Časně transfer na letiště a odlet do Orlanda. Nejprve Vás seznámíme s atrakcemi International Drive, po ubytování je v programu návštěva zábavního parku Sea World, který je kromě seznámení s mořskou faunou známý vystoupeními cvičených kosatek, lachtanů, delfínů, lvounů a vyder, a celou řadou horských drah... Návrat do hotelu očekávejte pozdě večer!!.

Den 7: CAPE CANAVERAL 100 mil / 160 km
Ráno odjezd do Kennedyho kosmického střediska na Cape Canaveral. Prohlídka střediska do večerních hodin /kosmodrom, řídící středisko, odpalovací rampy busem, kino IMAX, setkání s astronautem – vše v ceně/. Návrat do hotelu v podvečer.

Den 8: EVERGLADES, MIAMI 360 mil / 570 km
Časně odjezd do Miami jihozápadní stranou Floridy oblastí Everglades. Cestou budeme pozorovat aligátory ve volné přírodě lužního pralesa během průjezdu speciálním trailem, který chybí na mapách . Uvidíte také kuriózní nejmenší poštovní úřad v USA. Večer po orientační návštěvě downtownu Miami ubytování v hotelu na Miami Beach.

Den 9: MIAMI BEACH - LOS ANGELES 15 mil / 25 km
Užijte si relaxační půlden po první části Vašeho zájezdu – na pláži, u bazénu či vycházkou po rušné Collins Avenue… Odpoledne Vás čeká transfer na letiště a odlet do Los Angeles. Po příletu transfer do hotelu, ubytování /dle situace v konkrétním termínu je možný odlet do Los Angeles až ráno následujícího dne!/.

Den 10: LOS ANGELES 60 mil / 100 km
Na úvod Vašeho pobytu na západě USA Vás čeká prohlídka Los Angeles, Beverly Hills a Hollywoodu zakončená večerní návštěvou Santa Monica Beach.

Den 11: HOLLYWOOD, LAUGHLIN 280 mil / 450 km
Návštěva jedné z největších atrakcí USA – filmových studií Universal v Hollywoodu. V odpoledních hodinách potom odjezd do městečka Laughlin v Nevadě plného hotelů s kasiny a hernami, ubytování.

Den 12: NP GRAND CANYON 350 mil / 560 km
Časně odjezd do Grand Canyonu. Celodenní návštěva tohoto skvostu přírody. Fakultativně Vám nabízíme nezapomenutelný let nad kaňonem letadlem nebo helikoptérou. Večer příjezd do městečka Page, ubytování.

Den 13: LAKE POWELL, NP ZION, LAS VEGAS 330 mil / 530 km
Časně ráno Vám nabídneme fakultativní let nad jezerem Lake Powell k největšímu skalnímu oblouku na světě Rainbow Bridge. Dopoledne návštěva přehradní hráze Glen Dam, poté odjezd podél severní hrany Grand Canyonu přes Kanab do národního parku Zion, dalšího klenotu severoamerické přírody. Prohlídka do pozdních hodin, následuje odjezd do Las Vegas. Po orientačním okruhu městem ubytování v hotelu na slavném "Stripu".

Den 14: LAS VEGAS 20 mil / 35 km
Volný den v městě zábavy!! Můžete ležet a relaxovat u bazénu, procházet kasina, zkoušet štěstí ve hře, navštívit koncert nebo kabaret – zkrátka v Las Vegas můžete vše!! Fakultativně Vám večer nabídneme jednu z nejlepších show světa – Le Réve v amfiteátru hotelu Wynn /Bezvýhradně doporučujeme!!/.

Den 15: NP DEATH VALLEY, BAKERSFIELD 490 mil / 780 km
Časně odjezd do národního parku Death Valley, nejnižšího a nejteplejšího místa západní hemisféry. Pokračování přes Bakersfield přejezdem k hranici národního parku Yosemite, ubytování.

Den 16: NP YOSEMITE, CARSON CITY 280 mil / 440 km
Celodenní návštěva národního parku Yosemite, domova slavné skalní stěny El Capitan, úchvatných vodopádů a obřích sekvojí. Během prohlídky překročíte přes Tioga Pass pohoří Sierra Nevada, ubytování ve večerních hodinách v hlavním městě Nevady Carson City.

Den 17: LAKE TAHOE, SACRAMENTO 250 mil /400 km
Odjezd k jedinečnému horskému jezeru Lake Tahoe. Okruh kolem jezera začneme v South Lake Tahoe, kde Vám nabídneme možnost výjezdu lanovkou na jeden z vrcholů nad jezerním kráterem /není v ceně/. Fantastická vyhlídka od oceánu po Skalisté hory!! Pokračujeme podél jezera se zastávkami na mnoha úchvatných vyhlídkách… odpoledne příjezd do hlavního města Kalifornie Sacramenta. Orientační prohlídka města, v podvečer přejezd do San Francisca, ubytování.

Den 18: SAN FRANCISCO 40 mil / 65 km
Závěrem zájezdu Vás čeká celodenní prohlídka San Francisca. Absolvujete orientační okruh městem zahrnující největší atrakce a jedinečné vyhlídky na město – Golden Gate, Twin Peaks, Coit Tower, China Town, Lombard Street…, poté Vás pozveme na projížďku lodí po zálivu pod slavný Golden Gate a kolem ostrova Alcatraz /v ceně/. Do večerních hodin pak budete mít volno k prohlídce Fisherman´s Wharf – nejživějšího turistického místa San Francisca.

Den 19: Odlet domů 20 mil / 35 km
Dle Vašeho cestovního plánu odjezd na letiště a odlet do Prahy /V případě odletu zpět z Los Angeles opustíte San Francisco časně ráno a následuje přejezd do Los Angeles/.

Den 20: Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci USA v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat