Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Západ U.S.A. - klasický okruh nabitý atrakcemi !!

USA, Kombinace destinací

Západ U.S.A. - klasický okruh nabitý atrakcemi !! (hlavní fotografie)
  • Západ U.S.A. - klasický okruh nabitý atrakcemi !! (fotografie 2)
  • Západ U.S.A. - klasický okruh nabitý atrakcemi !! (fotografie 3)
  • Západ U.S.A. - klasický okruh nabitý atrakcemi !! (fotografie 4)
  • Západ U.S.A. - klasický okruh nabitý atrakcemi !! (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Zájezd je volný! Vyprodáno
Cena za osobu od 85 990
Strava Dle programu
Ubytování Dle popisu
Termín 18. 8. (Út) – 2. 9. (St)
Délka pobytu 16 dní, 15 nocí
Odlet z Praha
Návrat do Praha
Kód zájezdu 207725092836
Cena za osobu od 85 990

Přidat k porovnáníPorovnávač Pokračovat

Poznávací zájezdy

Program

Den 1: LOS ANGELES 25 mil / 40 km
Odlet z Prahy do Los Angeles. Po příletu a uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem.

Den 2: LOS ANGELES 60 mil / 100 km
Dopoledne Vás America Tours pozve k návštěvě filmových studií Universal – jedné z největších atrakcí Hollywoodu /vstupné je v tomto roce v ceně zájezdu !!/. Odpoledne následuje prohlídka města a okolí – Hollywood, Beverly Hills, Rodeo Drive, Sunset a Hollywood Boulevard, Santa Monica Beach.... Večer návrat do hotelu.

Den 3: SAN DIEGO, YUMA 310 mil / 490 km
Časně odjezd do San Diega. Orientační prohlídka centra města a ostrova Coronado. Zde doporučíme Vaší pozornosti zejména hotel Del Coronado, který sloužil jako exteriéry při natáčení slavného filmu "Někdo to rád horké", a zhlédnete zdejší krásné pacifické pláže. Následuje návštěva letadlové lodi USS Midway, která po vyřazení z aktivní služby zakotvila v San Diegu a stala se muzeem námořního letectva /vstup v ceně/. Následuje návštěva skvělého zábavního parku Sea World do odpoledních hodin /vstup v ceně/. Večer poté dorazíte cestou podél hraničních hor s Mexikem do města Yuma ležícího na řece Colorado za hranicí Arizony, ubytování.

Den 4: AJO, TUCSON 300 mil / 480 km
Putování krajem obřích kaktusů saguaro do města Tucson. Cestou návštěva malebného městečka Ajo s mexickou architekturou a průjezd rezervací indiánů kmene Tohono O‘odham. Po příjezdu do Tucsonu následuje návštěva "pohřebiště" letadel a muzea letecké techniky Pima Air Museum /vstup v ceně/. Ubytování v hotelu v podvečer.

Den 5: APACHE TRAIL, SEDONA, FLAGSTAFF 310 mil / 490 km
Dnešní den bude bohatý na zážitky – cesta vede krajem jako vystřiženým z westernových příběhů. Uvidíte divoké kaňony porostlé kaktusy, jezera v horách, "město duchů"… V podvečer navštívíme městečko Sedona v kraji rudých skal, a poté se ubytujeme v hotelu ve Flagstaffu.

Den 6: NP GRAND CANYON, PAGE 230 mil / 370 km
Celodenní návštěva národního parku Grand Canyon!! Doporučujeme Vám nezapomenutelný fakultativní let letadlem nad Grand Canyonem nebo jeho alternativu helikoptérou. Společně se podíváme na film The Hidden Secrets o historii a objevování oblasti Grand Canyonu v kině IMAX /v ceně/. Odpoledne průjezd podél terasy Grand Canyonu se zastávkami na vyhlídkách... Ubytování ve večerních hodinách v pouštním městečku Page uprostřed rezervace indiánů Navaho.

Den 7: LAKE POWELL, MONUMENT VALLEY 310 mil / 490 km
Časně ráno Vám fakultativně nabídneme jedinečný letecký výlet nad pouštní jezero Lake Powell k největšímu skalnímu oblouku světa Rainbow Bridge /tento mocný zážitek vřele doporučujeme!!/. Odjezd do Monument Valley známého jako kulisa mnoha westernů. Možnost detailní prohlídky Monument Valley v jeepech s indiánským průvodcem /fakultativně/. Následuje průjezd jednou z nejúžasnějších scenérií, jakou kdy příroda stvořila – nejprve uvidíte obří skalní "klobouk" Mexican Hat, navštívíme neuvěřitelné meandry řeky San Juan ve státním parku Goosenecks, zhlédnete Valley of Gods – panoráma skalních "tyčí" a "prstů", a projedete napříč kaňonem řeky Colorado v místě, kde končí jezero Lake Powell v zemi rozervané rudými kaňony... ubytování ve večerních hodinách.

Den 8: NP CAPITOL REEF, NP BRYCE CANYON 180 mil / 290 km
Časně odjezd přírodou jižního Utahu přes národní park Capitol Reef a oblastí Grand Staircase of Escalante do národního parku Bryce Canyon. Prohlídka parku do večerních hodin, závěrem návštěva Inspiration Point – jedinečného místa za pozdního světla.

Den 9: NP ZION, LAS VEGAS 260 mil / 410 km
Odjezd do národního parku Zion, jednoho z nejkrásnějších národních parků USA. Prohlídka do odpoledních hodin, poté přejezd do Las Vegas a po orientačním okruhu městem ubytování. Večer v centru města poznáte, proč je Las Vegas nazýváno hlavním městem nikdy nekončící zábavy!!.

Den 10: LAS VEGAS 20 mil / 35 km
Celodenní volno v Las Vegas!! Můžete na vlastní pěst poznávat atrakce města, či relaxovat u hotelového bazénu. Protože však "to pravé" poskytuje teprve noční rozzářené město, nabízíme Vám v tento den fakultativní výlet k nejvyšší přehradní hrázi světa Hoover Dam na řece Colorado/včetně vstupu a prohlídky přehradní elektrárny a visitor komplexu, cca 5 hodin/. Večer Vám nabídneme let helikoptérou nad rozzářeným nočním Las Vegas – jedinečný zážitek!! /fakultativně, ale doporučujeme/. Také Vám nabídneme vstupenky na vodní show Le Réve v hotelu Wynn – dle našeho soudu nejlepší show v Las Vegas!!.

Den 11: NP DEATH VALLEY 490 mil / 780 km
Časně odjezd do národního parku Death Valley. Průjezd nejnižším a nejteplejším místem západní polokoule Vás přesvědčí, že tato pouštní oblast není mrtvou pustinou, ale má svoje kouzlo a zajímavou historii. V podvečer ubytování v hotelu v podhůří Sierry Nevady v Kalifornii.

Den 12: NP YOSEMITE 220 mil / 350 km
Celodenní návštěva NP Yosemite.Čeká Vás den naplněný krásami vysokohorské přírody - park proslulý úchvatnými vodopády, mnohasetmetrovými žulovými velikány, výskytem obřích sekvojí a jedinečnou vysokohorskoou přírodou. S trochou štěstí potkáte i zdejšího typického obyvatele – černého medvěda baribala.V podvečer se ubytujete v hotelu na cestě do San Francisca.

Den 13: SAN FRANCISCO 220 mil / 350 km
Časně odjezd do San Francisca. Po příjezdu do města absolvujete orientační okruh městem zahrnující největší atrakce a jedinečné vyhlídky na město – Twin Peaks, Coit Tower, China Town, Lombard Street, Alamo Square, budete mít možnost si sami přejít slavný most Golden Gate... poté Vás pozveme na projížďku lodí po zálivu pod Golden Gate a kolem ostrova Alcatraz a okusíte nejnovější atrakci města The Flyer- simulovaný let městem v kině IMAX ve formátu 4D /v ceně/. Do večerních hodin pak budete mít volno k prohlídce Fisherman´s Wharf – nejživějšího turistického místa San Francisca. Večer ubytování v hotelu.

Den 14: SAN FRANCISCO 160 mil / 250 km
Volný den v San Franciscu!! Nezapomeňte se projet slavnou pozemní lanovkou a projít si hlavní ulici neméně slavné Čínské čtvrti. Fakultativně Vám nabídneme další nezapomenutelnou atrakci – let helikoptérou nad San Franciscem, Golden Gate a Alcatrazem. Nepromeškejte příležitost vidět toto krásné město nejen ze země a z lodi, ale i ze vzduchu!! Odpoledne odjezd do místa ubytování na cestě do Los Angeles /v případě odletu zpět ze San Francisca bude poslední nocleh na stejném místě jako předchozí noc/.

Den 15: LOS ANGELES, odlet domů 260 mil / 410 km
Pokračování přejezdu do Los Angeles, poslední shopping. Dle času Vašeho odletu transfer na letiště a odlet do Prahy, fakultativně odlet k pobytu na Havajské ostrovy.

Den 16: Přílet do Prahy v dopoledních hodinách Váš zájezd ukončí.

Stravování

Snídaně.

Popis

Nejprodávanější a nejfrekventovanější zájezd historie AMERICA TOURS. Během dvou týdnů Vás seznámíme se všemi místy, která prostě nesmíte vynechat během své návštěvy západního pobřeží USA. Tato oblast skýtá tolik turistických lákadel, že není snadné se v nich orientovat. Náš zájezd Vás bezpečně provede těmi nejzajímavějšími a nejkrásnějšími partiemi Kalifornie, Arizony, jižního Utahu a Nevady, a zanechá ve Vás nesmazatelné zážitky a vzpomínky
Nově nabízíme dvě varianty itineráře- první s programem nabitým atrakcemi zahrnutými již do základní ceny zájezdu, a druhá se stejnou trasou, ale mnohem větším prostorem pro samostatné poznávání navštívených lokalit. Volba je na Vás...Přejeme Vám skvělé zážitky!

Los Angeles - Hollywood - Beverly Hills - Santa Monica - San Diego - Yuma - Tucson - kaktusové rezervace- Sedona - Grand Canyon - Monument Valley - Lake Powell - Goosenecks - Valley of Gods - Capitol Reef - Grand Staircase of Escalante - Bryce Canyon - Zion - St. George - Las Vegas - Hoover Dam - Valley of Fire - Údolí smrti - NP Sequoia a Kings Canyon - San Francisco
Minimální počet 6 osob
Během zájezdu urazíte cca 3.360 mil (5.380 km)
Zájezd může být směrován opačně.
Zájezd může začínat/ končit v Los Angeles, Las Vegad nebo v San Franciscu.
K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem.

Doplnit údaje o objednateli a cestujících

Objednatel (Povinné)

Vyberte

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 5 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 5 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 18. 8. – 2. 9. (16 dní)
Praha Dle programu
Praha Dle programu od 85 990 Kč Pokračovat
od 85 990 Kč
Přidat k porovnání 1. 9. – 16. 9. (16 dní)
Praha Dle programu
Praha Dle programu od 78 990 Kč Pokračovat
od 78 990 Kč
Přidat k porovnání 15. 9. – 30. 9. (16 dní)
Praha Dle programu
Praha Dle programu od 77 990 Kč Pokračovat
od 77 990 Kč
Přidat k porovnání 29. 9. – 14. 10. (16 dní)
Praha Dle programu
Praha Dle programu od 76 990 Kč Pokračovat
od 76 990 Kč
Přidat k porovnání 22. 12. – 6. 1. (16 dní)
Praha Dle programu
Praha Dle programu od 97 990 Kč Pokračovat
od 97 990 Kč

Program

Den 1: LOS ANGELES 25 mil / 40 km
Odlet z Prahy do Los Angeles. Po příletu a uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem.

Den 2: LOS ANGELES 60 mil / 100 km
Dopoledne Vás America Tours pozve k návštěvě filmových studií Universal – jedné z největších atrakcí Hollywoodu /vstupné je v tomto roce v ceně zájezdu !!/. Odpoledne následuje prohlídka města a okolí – Hollywood, Beverly Hills, Rodeo Drive, Sunset a Hollywood Boulevard, Santa Monica Beach.... Večer návrat do hotelu.

Den 3: SAN DIEGO, YUMA 310 mil / 490 km
Časně odjezd do San Diega. Orientační prohlídka centra města a ostrova Coronado. Zde doporučíme Vaší pozornosti zejména hotel Del Coronado, který sloužil jako exteriéry při natáčení slavného filmu "Někdo to rád horké", a zhlédnete zdejší krásné pacifické pláže. Následuje návštěva letadlové lodi USS Midway, která po vyřazení z aktivní služby zakotvila v San Diegu a stala se muzeem námořního letectva /vstup v ceně/. Následuje návštěva skvělého zábavního parku Sea World do odpoledních hodin /vstup v ceně/. Večer poté dorazíte cestou podél hraničních hor s Mexikem do města Yuma ležícího na řece Colorado za hranicí Arizony, ubytování.

Den 4: AJO, TUCSON 300 mil / 480 km
Putování krajem obřích kaktusů saguaro do města Tucson. Cestou návštěva malebného městečka Ajo s mexickou architekturou a průjezd rezervací indiánů kmene Tohono O‘odham. Po příjezdu do Tucsonu následuje návštěva "pohřebiště" letadel a muzea letecké techniky Pima Air Museum /vstup v ceně/. Ubytování v hotelu v podvečer.

Den 5: APACHE TRAIL, SEDONA, FLAGSTAFF 310 mil / 490 km
Dnešní den bude bohatý na zážitky – cesta vede krajem jako vystřiženým z westernových příběhů. Uvidíte divoké kaňony porostlé kaktusy, jezera v horách, "město duchů"… V podvečer navštívíme městečko Sedona v kraji rudých skal, a poté se ubytujeme v hotelu ve Flagstaffu.

Den 6: NP GRAND CANYON, PAGE 230 mil / 370 km
Celodenní návštěva národního parku Grand Canyon!! Doporučujeme Vám nezapomenutelný fakultativní let letadlem nad Grand Canyonem nebo jeho alternativu helikoptérou. Společně se podíváme na film The Hidden Secrets o historii a objevování oblasti Grand Canyonu v kině IMAX /v ceně/. Odpoledne průjezd podél terasy Grand Canyonu se zastávkami na vyhlídkách... Ubytování ve večerních hodinách v pouštním městečku Page uprostřed rezervace indiánů Navaho.

Den 7: LAKE POWELL, MONUMENT VALLEY 310 mil / 490 km
Časně ráno Vám fakultativně nabídneme jedinečný letecký výlet nad pouštní jezero Lake Powell k největšímu skalnímu oblouku světa Rainbow Bridge /tento mocný zážitek vřele doporučujeme!!/. Odjezd do Monument Valley známého jako kulisa mnoha westernů. Možnost detailní prohlídky Monument Valley v jeepech s indiánským průvodcem /fakultativně/. Následuje průjezd jednou z nejúžasnějších scenérií, jakou kdy příroda stvořila – nejprve uvidíte obří skalní "klobouk" Mexican Hat, navštívíme neuvěřitelné meandry řeky San Juan ve státním parku Goosenecks, zhlédnete Valley of Gods – panoráma skalních "tyčí" a "prstů", a projedete napříč kaňonem řeky Colorado v místě, kde končí jezero Lake Powell v zemi rozervané rudými kaňony... ubytování ve večerních hodinách.

Den 8: NP CAPITOL REEF, NP BRYCE CANYON 180 mil / 290 km
Časně odjezd přírodou jižního Utahu přes národní park Capitol Reef a oblastí Grand Staircase of Escalante do národního parku Bryce Canyon. Prohlídka parku do večerních hodin, závěrem návštěva Inspiration Point – jedinečného místa za pozdního světla.

Den 9: NP ZION, LAS VEGAS 260 mil / 410 km
Odjezd do národního parku Zion, jednoho z nejkrásnějších národních parků USA. Prohlídka do odpoledních hodin, poté přejezd do Las Vegas a po orientačním okruhu městem ubytování. Večer v centru města poznáte, proč je Las Vegas nazýváno hlavním městem nikdy nekončící zábavy!!.

Den 10: LAS VEGAS 20 mil / 35 km
Celodenní volno v Las Vegas!! Můžete na vlastní pěst poznávat atrakce města, či relaxovat u hotelového bazénu. Protože však "to pravé" poskytuje teprve noční rozzářené město, nabízíme Vám v tento den fakultativní výlet k nejvyšší přehradní hrázi světa Hoover Dam na řece Colorado/včetně vstupu a prohlídky přehradní elektrárny a visitor komplexu, cca 5 hodin/. Večer Vám nabídneme let helikoptérou nad rozzářeným nočním Las Vegas – jedinečný zážitek!! /fakultativně, ale doporučujeme/. Také Vám nabídneme vstupenky na vodní show Le Réve v hotelu Wynn – dle našeho soudu nejlepší show v Las Vegas!!.

Den 11: NP DEATH VALLEY 490 mil / 780 km
Časně odjezd do národního parku Death Valley. Průjezd nejnižším a nejteplejším místem západní polokoule Vás přesvědčí, že tato pouštní oblast není mrtvou pustinou, ale má svoje kouzlo a zajímavou historii. V podvečer ubytování v hotelu v podhůří Sierry Nevady v Kalifornii.

Den 12: NP YOSEMITE 220 mil / 350 km
Celodenní návštěva NP Yosemite.Čeká Vás den naplněný krásami vysokohorské přírody - park proslulý úchvatnými vodopády, mnohasetmetrovými žulovými velikány, výskytem obřích sekvojí a jedinečnou vysokohorskoou přírodou. S trochou štěstí potkáte i zdejšího typického obyvatele – černého medvěda baribala.V podvečer se ubytujete v hotelu na cestě do San Francisca.

Den 13: SAN FRANCISCO 220 mil / 350 km
Časně odjezd do San Francisca. Po příjezdu do města absolvujete orientační okruh městem zahrnující největší atrakce a jedinečné vyhlídky na město – Twin Peaks, Coit Tower, China Town, Lombard Street, Alamo Square, budete mít možnost si sami přejít slavný most Golden Gate... poté Vás pozveme na projížďku lodí po zálivu pod Golden Gate a kolem ostrova Alcatraz a okusíte nejnovější atrakci města The Flyer- simulovaný let městem v kině IMAX ve formátu 4D /v ceně/. Do večerních hodin pak budete mít volno k prohlídce Fisherman´s Wharf – nejživějšího turistického místa San Francisca. Večer ubytování v hotelu.

Den 14: SAN FRANCISCO 160 mil / 250 km
Volný den v San Franciscu!! Nezapomeňte se projet slavnou pozemní lanovkou a projít si hlavní ulici neméně slavné Čínské čtvrti. Fakultativně Vám nabídneme další nezapomenutelnou atrakci – let helikoptérou nad San Franciscem, Golden Gate a Alcatrazem. Nepromeškejte příležitost vidět toto krásné město nejen ze země a z lodi, ale i ze vzduchu!! Odpoledne odjezd do místa ubytování na cestě do Los Angeles /v případě odletu zpět ze San Francisca bude poslední nocleh na stejném místě jako předchozí noc/.

Den 15: LOS ANGELES, odlet domů 260 mil / 410 km
Pokračování přejezdu do Los Angeles, poslední shopping. Dle času Vašeho odletu transfer na letiště a odlet do Prahy, fakultativně odlet k pobytu na Havajské ostrovy.

Den 16: Přílet do Prahy v dopoledních hodinách Váš zájezd ukončí.

Stravování

Snídaně.

Popis

Nejprodávanější a nejfrekventovanější zájezd historie AMERICA TOURS. Během dvou týdnů Vás seznámíme se všemi místy, která prostě nesmíte vynechat během své návštěvy západního pobřeží USA. Tato oblast skýtá tolik turistických lákadel, že není snadné se v nich orientovat. Náš zájezd Vás bezpečně provede těmi nejzajímavějšími a nejkrásnějšími partiemi Kalifornie, Arizony, jižního Utahu a Nevady, a zanechá ve Vás nesmazatelné zážitky a vzpomínky
Nově nabízíme dvě varianty itineráře- první s programem nabitým atrakcemi zahrnutými již do základní ceny zájezdu, a druhá se stejnou trasou, ale mnohem větším prostorem pro samostatné poznávání navštívených lokalit. Volba je na Vás...Přejeme Vám skvělé zážitky!

Los Angeles - Hollywood - Beverly Hills - Santa Monica - San Diego - Yuma - Tucson - kaktusové rezervace- Sedona - Grand Canyon - Monument Valley - Lake Powell - Goosenecks - Valley of Gods - Capitol Reef - Grand Staircase of Escalante - Bryce Canyon - Zion - St. George - Las Vegas - Hoover Dam - Valley of Fire - Údolí smrti - NP Sequoia a Kings Canyon - San Francisco
Minimální počet 6 osob
Během zájezdu urazíte cca 3.360 mil (5.380 km)
Zájezd může být směrován opačně.
Zájezd může začínat/ končit v Los Angeles, Las Vegad nebo v San Franciscu.
K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Informace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat