Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Západ U.S.A. v jeepech - po cestách i necestách

USA, Kombinace destinací

Západ U.S.A. v jeepech - po cestách i necestách (hlavní fotografie)
  • Západ U.S.A. v jeepech - po cestách i necestách (fotografie 2)
  • Západ U.S.A. v jeepech - po cestách i necestách (fotografie 3)
  • Západ U.S.A. v jeepech - po cestách i necestách (fotografie 4)
  • Západ U.S.A. v jeepech - po cestách i necestách (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Zájezd je volný! Vyprodáno
Cena za osobu od 77 990
Strava Dle programu
Ubytování Dle popisu
Termín 29. 9. (Út) – 14. 10. (St)
Délka pobytu 16 dní, 15 nocí
Odlet z Praha
Návrat do Praha
Kód zájezdu 207725093982
Cena za osobu od 77 990

Přidat k porovnáníPorovnávač Pokračovat

Poznávací zájezdy

Stravování

Snídaně.

Program

Den 1: LOS ANGELES 20 mil / 35 km
Odlet z Prahy do Los Angeles. Po příletu a uvítání na letišti průvodcem America Tours. Transfer do hotelu, ubytování. Po krátké instruktáži pak řidiči odjedou do půjčovny pro vozidla. Večer pak všechny čeká orientační meeting s průvodcem.

Den 2: LOS ANGELES 60 mil / 100 km
Dnes Vás čeká celodenní prohlídka Los Angeles a okolí. Přejeme našim řidičům, aby toto město s ohromným provozem zvládli!! Nejprve brzy ráno navštívíte Hollywood Boulevard se slavným Chinese Theatre, a poté se po Mulholland Drive přesunete do filmových studií Universal /vstup není v ceně, ale vřele doporučujeme/.Následně Vás čeká návštěva Griffith Observatory, a poté přejezd po Sunset Boulevard na Santa Monica Beach. Do hotelu se obvykle vrací každá posádka dle vlastního uvážení.

Den 3: SAN DIEGO, YUMA 310 mil / 490 km
Časně po ranním briefingu odjezd do San Diega. Orientační prohlídka centra města, kde společně navštívíte letadlovou loď Midway, a ostrova Coronado. Zde doporučujeme Vaší pozornosti zejména hotel Del Coronado, který sloužil jako exteriéry při natáčení slavného filmu "Někdo to rád horké". Pokračování cesty podél pohraničních hor s Mexikem do města Yuma v Arizoně. Po ubytování máte možnost relaxovat u hotelového bazénu a vychutnat horkou pouštní atmosféru. Večer společný briefing k programu následujícího dne.

Den 4: NM ORGAN PIPE, TUCSON 360 mil / 570 km
Putování krajem obřích kaktusů saguaro do města Tucson. Cestou návštěva malebného městečka Ajo a průjezd rezervací indiánů kmene Tohono O‘odham, návštěva národního monumentu Organ Pipe Cactus, kde absolvujete první "křest" na nezpevněných cestách hornatou pouští mezi jedinečnými kaktusovými poli. Po příjezdu ubytování v hotelu a pro zájemce návštěva "pohřebiště" letadel a muzea letecké techniky Pima Air Museum /vstup není v ceně/.

Den 5: APACHE TRAIL, SEDONA, FLAGSTAFF 320 mil / 510 km
Dnešní den bude bohatý na zážitky a namáhavý pro řidiče – cesta vede krajem jako vystřiženým z westernových příběhů. Uvidíte divoké kaňony porostlé kaktusy, jezera v horách, "město duchů"… V podvečer navštívíme městečko Sedona v kraji rudých skal, a poté se ubytujeme v hotelu ve Flagstaffu.

Den 6: NP GRAND CANYON, PAGE 220 mil / 350 km
Celodenní návštěva národního parku Grand Canyon!! Doporučujeme Vám nezapomenutelný fakultativní let letadlem nad Grand Canyonem nebo jeho alternativu helikoptérou, a návštěvu kina IMAX. Odpoledne průjezd podél terasy Grand Canyonu se zastávkami na vyhlídkách. Pokračování přes Painted Desert do Page, ubytování.

Den 7: MONUMENT VALLEY, LAKE POWELL 330 mil / 530 km
Odjezd do Monument Valley známého jako kulisa mnoha westernů. Sami projedete veřejnosti přístupnou část údolí po prašných cestách. Dále navštívíte slavný skalní útvar Mexican Hat a neskutečné meandry řeky San Juan ve státním parku Goosenecks, absolvujete také průjezd prašnými cestami napříč Valley of Gods – málo známou obdobou Monument Valley s naprostým minimem návštěvníků a jedinečnými skalními útvary. Pokračování krajinou rozervanou kaňony do místa ubytování.

Den 8: NP CAPITOL REEF, NP BRYCE CANYON 180 mil / 290 km
Dnes Vás čeká průjezd národním parkem Capitol Reef, oblastí Grand Staircase of Escalante se dostanete do státního parku Kodachrom Basin honosícího se unikátními kolmými skalními "tyčemi" a sloupy, poté do národního parku Bryce Canyon. Prohlídka parku do odpoledních hodin, závěrem návštěva Inspiration Point v Bryce NP – jedinečného místa za pozdního světla.

Den 9: NP ZION, LAS VEGAS 260 mil / 410 km
Odjezd do národního parku Zion, jednoho z nejkrásnějších národních parků USA. Prohlídka do odpoledních hodin, poté odjezd do Las Vegas, ubytování. Večer v centru města poznáte, proč je Las Vegas nazýváno hlavním městem nikdy nekončící zábavy!!.

Den 10: LAS VEGAS 15 mil / 25 km
Celodenní volno v Las Vegas!! Můžete na vlastní pěst poznávat atrakce města, či relaxovat u hotelového bazénu. Prostě – užijte si Vegas podle svého !! Protože však "to pravé" poskytuje teprve noční rozzářené město, nabízíme Vám noční let helikoptérou nad rozzářeným nočním Las Vegas. Také Vám doporučujeme jedinečnou vodní show Le Reve v hotelu Wynn, dle našeho soudu nejlepší show v Las Vegas/obojí fakultativně/.

Den 11: NP DEATH VALLEY, FRESNO 460 mil / 730 km
Časně odjezd do národního parku Death Valley. Průjezd nejnižším a nejteplejším místem západní polokoule Vás přesvědčí, že tato pouštní oblast není mrtvou pustinou, ale má svoje kouzlo a zajímavou historii. V podvečer příjezd do města Fresno v Kalifornii, ubytování.

Den 12: NP YOSEMITE 180 mil / 290 km
Časně odjezd do národního parku Yosemite – perly mezi národními parky Kalifornie. Celodenní prohlídka nejzajímavějších lokalit Yosemitského údolí, pěší výlety k ohromujícím vodopádům, většinou spatříme i nějakého toho medvěda baribala... Ubytování ve večerních hodinách.

Den 13: SAN FRANCISCO 230 mil / 360 km
Časně odjezd do San Francisca. Po příjezdu do města absolvujete orientační okruh městem zahrnující největší atrakce a jedinečné vyhlídky na město – Golden Gate, Twin Peaks, Coit Tower, China Town, Lombard Street…, poté Vás pozveme na projížďku lodí po zálivu pod slavný Golden Gate a kolem ostrova Alcatraz /v ceně/. Do večerních hodin pak budete mít volno k prohlídce Fisherman´s Wharf – nejživějšího turistického místa San Francisca. Večer se sejdeme v hotelu na pobřeží Pacifiku v blízkosti San Francisca.

Den 14: US-1, LOS ANGELES 450 mil / 720 km
Celodenní putování po slavné pobřežní silnici číslo 1 do Los Angeles. Kromě bezpočtu fantastických přírodních scenérií navštívíte Santa Cruz, Monterey, Big Sur, San Luis Obispo, Santa Barbaru... do Los Angeles dorazíme v pozdních večerních hodinách.

Den 15: LOS ANGELES, odlet domů 20 mil / 35 km
Dle času Vašeho odletu poslední shopping v obřím outletovém mallu, odevzdání automobilů, transfer na letiště a odlet do Prahy, fakultativně odlet k pobytu na Havajské ostrovy.

Den 16: Přílet do Prahy v dopoledních hodinách Váš zájezd ukončí.

Popis

Unikátní zájezd postavený na bázi nejúspěšnějšího a nejpropracovanějšího zájezdu AMERICA TOURS – Západ USA – klasický okruh Vám nabízí kromě ohromného množství přírodních scenérií a velké rozmanitosti navštívených míst ještě pořádnou dávku adrenalinu: zájezd absolvujete v pronajatém voze SUV střední třídy /Chevy Equinox, Hyundai Tucson, Ford Escape a podobný/ jako řidič či spolujezdec !! Tomuto schématu je přizpůsoben itinerář – více navštívených míst – mnohdy nedostupných pro naše běžné vany, více prašných a nezpevněných cest. V každém voze jede jen posádka, která se zná a přihlásila se společně, průvodce má svoje vozidlo a je ve spojení s ostatními prostřednictvím vysílaček a pravidelných briefingů ráno, v poledne a večer. Jste dobrý řidič, manželská dvojice či rodina /max. čtyřčlenná/ a dobrodružná povaha ? Preferujete větší míru samostatnosti, ale přece jen chcete mít jistotu doprovodu ? Pak je tento zájezd určen pro Vás !!
Los Angeles – Hollywood – Beverly Hills – Santa Monica - San Diego – Yuma – Tucson – kaktusové rezervace – Sedona – Grand Canyon – Monument Valley – Mexican Hat – Goosenecks – Valley of Gods – Page - Lake Powell – Grand Staircase of Escalante – Bryce Canyon – Zion – Las Vegas – Hoover Dam – Valley of Fire – Údolí smrti – NP Sequoia a Kings Canyon – San Francisco – Monterey – Big Sur - Los Angeles
Minimální počet 6 osob
Během zájezdu urazíte cca 3.430 mil ( 5.480 Km )
Zájezd může být směrován opačně
K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem.

Doplnit údaje o objednateli a cestujících

Objednatel (Povinné)

Vyberte

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 1 zájezd.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 1 zájezd.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 29. 9. – 14. 10. (16 dní)
Praha Dle programu
Praha Dle programu od 77 990 Kč Pokračovat
od 77 990 Kč

Stravování

Snídaně.

Program

Den 1: LOS ANGELES 20 mil / 35 km
Odlet z Prahy do Los Angeles. Po příletu a uvítání na letišti průvodcem America Tours. Transfer do hotelu, ubytování. Po krátké instruktáži pak řidiči odjedou do půjčovny pro vozidla. Večer pak všechny čeká orientační meeting s průvodcem.

Den 2: LOS ANGELES 60 mil / 100 km
Dnes Vás čeká celodenní prohlídka Los Angeles a okolí. Přejeme našim řidičům, aby toto město s ohromným provozem zvládli!! Nejprve brzy ráno navštívíte Hollywood Boulevard se slavným Chinese Theatre, a poté se po Mulholland Drive přesunete do filmových studií Universal /vstup není v ceně, ale vřele doporučujeme/.Následně Vás čeká návštěva Griffith Observatory, a poté přejezd po Sunset Boulevard na Santa Monica Beach. Do hotelu se obvykle vrací každá posádka dle vlastního uvážení.

Den 3: SAN DIEGO, YUMA 310 mil / 490 km
Časně po ranním briefingu odjezd do San Diega. Orientační prohlídka centra města, kde společně navštívíte letadlovou loď Midway, a ostrova Coronado. Zde doporučujeme Vaší pozornosti zejména hotel Del Coronado, který sloužil jako exteriéry při natáčení slavného filmu "Někdo to rád horké". Pokračování cesty podél pohraničních hor s Mexikem do města Yuma v Arizoně. Po ubytování máte možnost relaxovat u hotelového bazénu a vychutnat horkou pouštní atmosféru. Večer společný briefing k programu následujícího dne.

Den 4: NM ORGAN PIPE, TUCSON 360 mil / 570 km
Putování krajem obřích kaktusů saguaro do města Tucson. Cestou návštěva malebného městečka Ajo a průjezd rezervací indiánů kmene Tohono O‘odham, návštěva národního monumentu Organ Pipe Cactus, kde absolvujete první "křest" na nezpevněných cestách hornatou pouští mezi jedinečnými kaktusovými poli. Po příjezdu ubytování v hotelu a pro zájemce návštěva "pohřebiště" letadel a muzea letecké techniky Pima Air Museum /vstup není v ceně/.

Den 5: APACHE TRAIL, SEDONA, FLAGSTAFF 320 mil / 510 km
Dnešní den bude bohatý na zážitky a namáhavý pro řidiče – cesta vede krajem jako vystřiženým z westernových příběhů. Uvidíte divoké kaňony porostlé kaktusy, jezera v horách, "město duchů"… V podvečer navštívíme městečko Sedona v kraji rudých skal, a poté se ubytujeme v hotelu ve Flagstaffu.

Den 6: NP GRAND CANYON, PAGE 220 mil / 350 km
Celodenní návštěva národního parku Grand Canyon!! Doporučujeme Vám nezapomenutelný fakultativní let letadlem nad Grand Canyonem nebo jeho alternativu helikoptérou, a návštěvu kina IMAX. Odpoledne průjezd podél terasy Grand Canyonu se zastávkami na vyhlídkách. Pokračování přes Painted Desert do Page, ubytování.

Den 7: MONUMENT VALLEY, LAKE POWELL 330 mil / 530 km
Odjezd do Monument Valley známého jako kulisa mnoha westernů. Sami projedete veřejnosti přístupnou část údolí po prašných cestách. Dále navštívíte slavný skalní útvar Mexican Hat a neskutečné meandry řeky San Juan ve státním parku Goosenecks, absolvujete také průjezd prašnými cestami napříč Valley of Gods – málo známou obdobou Monument Valley s naprostým minimem návštěvníků a jedinečnými skalními útvary. Pokračování krajinou rozervanou kaňony do místa ubytování.

Den 8: NP CAPITOL REEF, NP BRYCE CANYON 180 mil / 290 km
Dnes Vás čeká průjezd národním parkem Capitol Reef, oblastí Grand Staircase of Escalante se dostanete do státního parku Kodachrom Basin honosícího se unikátními kolmými skalními "tyčemi" a sloupy, poté do národního parku Bryce Canyon. Prohlídka parku do odpoledních hodin, závěrem návštěva Inspiration Point v Bryce NP – jedinečného místa za pozdního světla.

Den 9: NP ZION, LAS VEGAS 260 mil / 410 km
Odjezd do národního parku Zion, jednoho z nejkrásnějších národních parků USA. Prohlídka do odpoledních hodin, poté odjezd do Las Vegas, ubytování. Večer v centru města poznáte, proč je Las Vegas nazýváno hlavním městem nikdy nekončící zábavy!!.

Den 10: LAS VEGAS 15 mil / 25 km
Celodenní volno v Las Vegas!! Můžete na vlastní pěst poznávat atrakce města, či relaxovat u hotelového bazénu. Prostě – užijte si Vegas podle svého !! Protože však "to pravé" poskytuje teprve noční rozzářené město, nabízíme Vám noční let helikoptérou nad rozzářeným nočním Las Vegas. Také Vám doporučujeme jedinečnou vodní show Le Reve v hotelu Wynn, dle našeho soudu nejlepší show v Las Vegas/obojí fakultativně/.

Den 11: NP DEATH VALLEY, FRESNO 460 mil / 730 km
Časně odjezd do národního parku Death Valley. Průjezd nejnižším a nejteplejším místem západní polokoule Vás přesvědčí, že tato pouštní oblast není mrtvou pustinou, ale má svoje kouzlo a zajímavou historii. V podvečer příjezd do města Fresno v Kalifornii, ubytování.

Den 12: NP YOSEMITE 180 mil / 290 km
Časně odjezd do národního parku Yosemite – perly mezi národními parky Kalifornie. Celodenní prohlídka nejzajímavějších lokalit Yosemitského údolí, pěší výlety k ohromujícím vodopádům, většinou spatříme i nějakého toho medvěda baribala... Ubytování ve večerních hodinách.

Den 13: SAN FRANCISCO 230 mil / 360 km
Časně odjezd do San Francisca. Po příjezdu do města absolvujete orientační okruh městem zahrnující největší atrakce a jedinečné vyhlídky na město – Golden Gate, Twin Peaks, Coit Tower, China Town, Lombard Street…, poté Vás pozveme na projížďku lodí po zálivu pod slavný Golden Gate a kolem ostrova Alcatraz /v ceně/. Do večerních hodin pak budete mít volno k prohlídce Fisherman´s Wharf – nejživějšího turistického místa San Francisca. Večer se sejdeme v hotelu na pobřeží Pacifiku v blízkosti San Francisca.

Den 14: US-1, LOS ANGELES 450 mil / 720 km
Celodenní putování po slavné pobřežní silnici číslo 1 do Los Angeles. Kromě bezpočtu fantastických přírodních scenérií navštívíte Santa Cruz, Monterey, Big Sur, San Luis Obispo, Santa Barbaru... do Los Angeles dorazíme v pozdních večerních hodinách.

Den 15: LOS ANGELES, odlet domů 20 mil / 35 km
Dle času Vašeho odletu poslední shopping v obřím outletovém mallu, odevzdání automobilů, transfer na letiště a odlet do Prahy, fakultativně odlet k pobytu na Havajské ostrovy.

Den 16: Přílet do Prahy v dopoledních hodinách Váš zájezd ukončí.

Popis

Unikátní zájezd postavený na bázi nejúspěšnějšího a nejpropracovanějšího zájezdu AMERICA TOURS – Západ USA – klasický okruh Vám nabízí kromě ohromného množství přírodních scenérií a velké rozmanitosti navštívených míst ještě pořádnou dávku adrenalinu: zájezd absolvujete v pronajatém voze SUV střední třídy /Chevy Equinox, Hyundai Tucson, Ford Escape a podobný/ jako řidič či spolujezdec !! Tomuto schématu je přizpůsoben itinerář – více navštívených míst – mnohdy nedostupných pro naše běžné vany, více prašných a nezpevněných cest. V každém voze jede jen posádka, která se zná a přihlásila se společně, průvodce má svoje vozidlo a je ve spojení s ostatními prostřednictvím vysílaček a pravidelných briefingů ráno, v poledne a večer. Jste dobrý řidič, manželská dvojice či rodina /max. čtyřčlenná/ a dobrodružná povaha ? Preferujete větší míru samostatnosti, ale přece jen chcete mít jistotu doprovodu ? Pak je tento zájezd určen pro Vás !!
Los Angeles – Hollywood – Beverly Hills – Santa Monica - San Diego – Yuma – Tucson – kaktusové rezervace – Sedona – Grand Canyon – Monument Valley – Mexican Hat – Goosenecks – Valley of Gods – Page - Lake Powell – Grand Staircase of Escalante – Bryce Canyon – Zion – Las Vegas – Hoover Dam – Valley of Fire – Údolí smrti – NP Sequoia a Kings Canyon – San Francisco – Monterey – Big Sur - Los Angeles
Minimální počet 6 osob
Během zájezdu urazíte cca 3.430 mil ( 5.480 Km )
Zájezd může být směrován opačně
K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Informace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat