Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Naples Beach Hotel

USA, Kombinace destinací

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní
Doprava Letecká
Cena za osobu od 46 990 Kč

Dostupných: 7 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Dovolená a golf

Popis

Naples Beach Hotel ****, Naples: Restaurace, 2 bazény (vyhřívané), vířivka, lázně, internet $10/den, obchodní služby, prádelna, parkování (zdarma), plážový klub pro děti (zdarma).

Sport a zábava

Naples Beach Hotel ****, Naples: Vodní sporty, golf (18 jamek, původně z roku 1920), tenisové kurty, fitness.Pokoj.Kabelová televize, telefon, lednička, kávovar, vysoušeč vlasů, žehlící souprava, trezor, klimatizace.

Program

Den 1: PRAHA - MIAMI: Odlet z Prahy do Miami, případně floridského Naples, Fr. Myers, Tampy či St. Petersburgu na západním pobřeží u Mexického zálivu. Po příletu půjčení vozu nebo transfer do vybraného hotelu.

Den 2: POBYT U MOŘE: Pobyt v hotelu u moře ve vybraném místě. V případě Miami doporučujeme návštěvu čtvrtí little Havana, Coconut Grove a Art deco district na Jižní pláži (South Beach) nebo také výlet na nejjižnější bod kontinentálních Spojených států – Key West. Určitě se rovněž vydejte za divokými aligátory do Národního parku Everglades či na raketodrom Kennedy Space Center na mysu Cape Canaveral. V neposlední řadě rovněž doporučujeme navštívit mořské akvárium.

Den 8: MIAMI - PRAHA: V odpoledních hodinách odlet do Prahy.

Den 9: PŘÍLET DO PRAHY: Fakultativní výlety PLAVBA KARIBIKEM Plavba Karibikem v lodi 4* All Inclusive. Odjezd z Cape Canaveral (nutný transfer z Miami). Cena: od 11.490,- Kč MIAMI CITY TOUR Projížďka městem s návštěvou nejzajímavějších míst (cca 5-6 hod.). Cena: 1.290,- Kč NP EVERGLADES Výlet do rezervace s mnoha ptačími druhy a aligátory + jízda vznášedlem do močálů (cca 5 hod.). Cena: 1.490,- Kč KEY WEST Výlet přes 50 mostů do nejjižnějšího bodu USA (celý den). Cena: 2.100,- Kč KENNEDY SPACE CENTER Výlet do vesmírného střediska včetně vstupného (cca 16 hod.). Cena: 5.990,- Kč

Den 9: PRODLOUŽENÍ Pobyt na Floridě lze výhodně připojit ke všem poznávacím zájezdům do USA a prodloužit o libovolný počet dní.

Den 9: PRONÁJEM VOZŮ Prakticky kdekoli na Floridě Vám může me pronajmout vůz s plným pojištěním od: od 5.900,- Kč/týden

Stravování

Naples Beach Hotel ****, Naples: Snídaně není v ceně.

Poloha

Naples Beach Hotel ****, Naples: Hotel se 319 pokoji představuje kombinaci komfortu a pohody přímo u bělostných pláží Mexického zálivu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat