Vyhledat zájezd

Z Miami na Haiti, Jamajku a Mexika

USA, Kombinace destinací

Strava All inclusive, Bez stravy, Dle programu, Plná penze, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 1 den, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 18 dní, 19 dní, 20 dní, 21 dní, 23 dní, 24 dní, 30 dní, 35 dní, 36 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Aljaška - Divoká krása přírody
Aljaška - divoká, romantická, krásná!
Aljaškou a Yukonem v jeepech
Americký Západ - Zlatý Okruh
...
Cena za osobu od 1 590 Kč

Dostupných: 44 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Adventní zájezdy Poznávací zájezdy

Sport a zábava

Zábava nabízející umělecká představení ve vzduchu a divadelní show, stylové noční kluby s živou hudbou, bary a salonky až po moderní bezcelní butiky a elegantní kasino.

Denní lázně, fitness centrum, sauna, vířívka, parní lázeň. Za poplatek si můžete vybrat ze široké nabídky masáží a procedur. K dispozici máte i kadeřnícký salon a nehtové studio. 

Stravování

Nabízí se široká nabídka stravování, od hlavní restaurace s certifikovanými sommeliery po restaurace formou rautu či se specialitami nabízejícími kontinentální středomořské chutě, moderní svěží kuchyni, grilování na čerstvém vzduchu, východní kuchyni jemných sladko-kořeněných jídel a kavárenský styl s originálními sendviči a palačinkami. 

V ceně je zahrnuta rozšířená plná penze - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny v dopoledních i odpoledních hodinách, pizza, těstoviny a saláty jsou k dispozici do pozdních nočních hodin, nápoje -  čaj, káva, voda z automatu v rautové restauraci po celý den. V ceně nejsou alkohololické nápoje, káva a čaj z kavárny a dále večeře ve specializovaných restauracích. Za poplatek si lze dokoupit nápojový balíček.

Poloha

Tato sedmidenní plavba po Karibských ostrovech Vás zavede na tři ostrovy. Labadee je soukromý ostrov patřící lodní společnosti Royal Carribean. Kromě krásných pláží, je zde i aquapark, můžete si půjčit kajaky nebo šnorchlovat. Mezi největší atrakce patří Zip-line – Velký Sjezd, kdy se připoutání na laně proletíte téměř sto kilometrovou rychlostí nad mořem. Ten výhled stojí opravdu zato. Jamajka Vás přívítá v rytmu reggae v okamžiku, kdy vykročíte z lodi. Tento přístav má úžasnou polohu. Kousíček od pláží, vodopádů i deštného pralesa. Cozumel je největší mexický obydlený ostrov a místo, kde dovolenou tráví stále více lidí a díky plážím, potápění, atrakcím se stalo oblíbenou rodinnou destinací. Zaplavat si zde můžete s delfínama, strávit den v auqaparku Playa Mia. Můžete se také vydat trajektem do Mexika, na Majské památky – Tulum nebo do největšího zábavního adrenalinového parku v Mexiku – Xplor.

Program

1.DEN – Odlet z Prahy do Fort Lauderdale, Ubytování v hotelu

2.DEN – Nalodění

3.DEN – Plavba po moři.

4.DEN – Labadee, Haiti - soukromý ostrov patřící lodní společnosti Royal Caribbean. Pokud chcete odpočívat, můžete den strávit na soukromé pláži. Pro ty, kteří se na pláži nudí, na Vás čeká celá řada atrakcí. Naleznete to aquapark, můžete si půjčit kajaky, šnorchlovat, půjčit si vodní skůtr a objevovat zákoutí tohoto ostrova. Mezi největší atrakce patří Zip-line – Velký Sjezd, kdy se připoutání na laně proletíte téměř sto kilometrovou rychlostí nad mořem. Ten výhled stojí opravdu zato.

5.DEN – Falmouth, Jamajka – Tento přístav úžasnou polohu. Kousíček od pláží, vodopádu i deštného pralesa. Dunn's River Falls neboli vodopády na řece Dunn jsou jedna z nejznámějších turistických atrakcích na Jamajce. Jde o přírodní park s bohatou faunou, flórou a kaskádovitými vodopády. Vyhledávaný je však především pro možnost procházet se mezi vodopády. Sestup nebo výstup není nikterak nebezpečný, neboť voda protéká pouze do výšky kotníků. Pokud je Vaším snem, projet se na koňském hřbetě po pláži, tak právě tady máte šanci.

6.DEN – Plavba po moři

7.DEN – Cozumel, Mexico - Cozumel, Mexico - Cozumel je největší mexický obydlený ostrov a místo, kde dovolenou tráví stále více lidí a díky plážím, potápění, atrakcím se stalo oblíbenou rodinnou destinací. Zaplavat si zde můžete s delfínama, strávit den v auqaparku Playa Mia. Můžete se také vydat trajektem do Mexika, na Majské památky – Tulum nebo do největšího zábavního adrenalinového parku v Mexiku – Xplor.

8.DEN – Plavba po moři  

9.DEN – Odlet do Prahy

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat