Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Best Western Mardi Gras

USA, Las Vegas

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
20 °C - Oblačno
20 °C - Oblačno
Cena za osobu od 29 990 Kč

Dostupných: 38 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená a golf

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Las Vegas. Transfer do hotelu, případně půjčení vozu. Nocleh.

Den 2: LAS VEGAS: Pobyt v Las Vegas za příjemného cinkání herních automatů. Vedle samotného pobytu v Las Vegas doporučujeme čerpat některý z fakultativních výletů na grand Canyon - včetně prohlídky nové atrakce - totiž skleněného mostu Skywalk nad kaňonem. Rovněž doporučujeme pronájem vozu a celodenní výlet do Národního parku Údolí smrti, koupání v nedalekém jezeru Lake Mead, nebo ná - vštěvu monumentální přehrady Hoover Dam vybudované na řece Colorado přibližně 50 km od Las Vegas.

Den 8: LAS VEGAS - PRAHA: Volno, transfer na letiště (vrácení vozu), odlet do Prahy.

Den 9: PŘÍLET DO PRAHY: PRODLOUŽENÍ pobyt v Las Vegas lze výhodně prodloužit o libovolný počet nocí, případně zkombinovat s pobytem na Floridě či kdekoli jinde v USA PRONÁJEM VOZU v Las Vegas Vám můžeme zajistit pronájem vozu s plným pojištěním: od 5.900,- Kč/týden FAKULTATIVNÍ VÝLETY GRAND EXPLORER Přelet k jižní hraně Velkého kaňonu, transfer busem do parku, lehký oběd v ceně (cca 7,5 hod.). cena: 8.990,- Kč ÚDOLÍ SMRTI Autobusový výlet do Údolí smrti. Oběd (lehký), vstup, Scotty’s Castle, transfery (cca 11 hod.). cena: 5.100,- Kč GRAND CANYON MOTORCOACH Cena: 2.190,- Kč (autobusem, cca 15 hod., oběd + voda) VEGAS NEON LIGHTS Cena: 2.690,- Kč (Las Vegas vrtulníkem, 12-15 min.) PŘEHRADA HOOVER DAM Cena: 1.490,- Kč (cca 6 hod.) DRIVE UP WEDING Cena: od 9.990,- Kč (svatební obřad bez vystoupení z vozu) MUZIKÁLY A SHOW Cena: od 1.900,- Kč (různá světoznámá vystoupení) LAS VEGAS MONORAIL Cena: 450,- Kč (zahrnuje 10 jízdenek)

Poloha

Best Western Mardi Gras ***, Off Strip: Jeden z nejstarších hotelů v Las Vegas, který stál v roce 1968 na počátku novodobého rozkvětu města. Hotel leží přímo na hlavní třídě stripu a dobré jméno si získal zejména mezi rodinami s dětmi.

Popis

Best Western Mardi Gras ***, Off Strip: Restaurace, bary, kavárna, taneční sál, společenská místnost, bazén, vířivka, obchodní centrum, bankomat, obchod se suvenýry, parkování (zdarma), svatební obřady.

Sport a zábava

Best Western Mardi Gras ***, Off Strip: Fitness, kasino, herny, adventuredome – ohromný sál uvnitř hotelu s mnoha atrakcemi pro malé i velké.Pokoje.Kabelová televize, telefon, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, kávovar, žehlící souprava, trezor, možnost připojení na vysokorychlostní internet, klimatizace, lednička (na vyžádání).

Stravování

Best Western Mardi Gras ***, Off Strip: A la carte nebo all-you-can-eat bufet (za poplatek).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat