Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

New York - poznejte Big Apple!

USA, New York

New York - poznejte Big Apple! (hlavní fotografie)

15% sleva až

Strava Bez stravy, Dle programu
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní
Doprava Letecká
Další názvy
New York
New York
New York !!!
New York - Metropolitní opera
...
Počasí
26 °C - Jasno
Cena za osobu od 27 990 Kč

Dostupných: 30 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Poznávací zájezdy

Popis

Times Square | Pátá Avenue | Wall Street | Chinatown | Little Italy | Empire State Building | OSN | Rockefeller Center | Centrální park.

Program1. den: Odlet z Prahy do New Yorku. Transfer do hotelu, podle časových možností individuální návštěva některého ze zajímavých míst centrálního Manhattanu či jeho blízkého okolí. Nocleh v New Yorku na Manhattanu.

2. den: Prohlídku města zahájíme plavbou na Liberty Island se světoznámou sochou Svobody a také ostrov Ellis Island s muzeem emigrace, jenž se stal symbolickým milníkem pro miliony přistěhovalců, kteří zde často marně čekali na povolení ke vstupu do Nového světa. Pak, už suchou nohou – případně metrem, projdeme jižní Manhattan a jeho nejznámější místa jako kupříkladu finanční čtvrť Wall Street s vlivnou burzou cenných papírů, novogotický kostel Trinity Church obklopený hradbou výškových budov, rušnou Čínskou a také Italskou čtvrť či noblesní SoHo (South of Houston), která je největší čtvrtí litinových fasád na světě – většina z nich pochází z let 1840-1850. Z terasy mrakodrapu Empire State Building (381 m) si v podvečer vychutnáme zvolna se rozsvěcující město. Po ničivém útoku teroristů na “dvojčata” Světového obchodního centra (WTC) v září 2001 se ESB stala nejvyšší budovou města. Po jedenácti letech opět primát ztratila ve prospěch nové budovy WTC (541 m). Nocleh na Manhattanu.

3. den: Dnes pokračujeme prohlídkou oblastí v okolí Central Parku, Times Square. Navštívíme a podle možností si prohlédneme Rockefellerovo centrum, divadelní čtvrť a obchody na Páté Avenue. Večer se pak na rozzářeném náměstí Times Square, všeobecně považovaném za místo, kde bije srdce New Yorku, nabízí ideální příležitost vstřebat jedinečnou atmosféru města. Nocleh na Manhattanu.

4. den: Volný program, případně individuální dokončení prohlídky města či návštěva některého z muzeí. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

5. den: Přílet do Prahy.

Ostatní

✱ výlet lodí k soše Svobody a ostrov Ellis Island v ceně zájezdu ✱ vstup na vyhlídkovou terasu mrakodrapu Empire State Building v ceně zájedu Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 6 osob. Prohlídka New Yorku je zpravidla pěšky a metrem. Zájezd je pořádán ve spolupráci s Eso travel. Poznámka: v New Yorku při požadavku na pokoj se dvěma oddělenými lůžky bude účtován poplatek 890,- Kč/os.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat