Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

The Roosevelt Hotel

USA, New York

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní
Doprava Letecká
Počasí
27 °C - Jasno
Cena za osobu od 32 160 Kč

Dostupných: 46 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy

Poloha

Hotel s vynikající polohou na Madison Avenue a 45th Street v centru New Yorku, pojmenovaný pro bývalém prezidentovi USA T. Rooseveltovi. Hotel je otevřený od 22.9.1924 a v roce 2004 oslavil své 80. výročí. Hotel je kontrastem historické dekorace s moderním vybavením a má 983 pokojů.

Popis

New York Vás nenechá nevšímavými. Překvapí vás svým gigantismem a okouzlí svou rozmanitostí. Protože New York je město měst. Moc malý na to, aby byl samostatnou zemí a moc velký na to, aby byl pouhým městem. New York je město všech kultur, etnik, kuchyní – je to město světa. Nezapomenutelná je procházka jižní části Manhattanu, Broadwaye, Little Italy, Chinatown, Times Square, 5th Avenue, okružní jízda lodí, ale i návštěva hotelu Plaza, Rockefeller Centre nebo Trump Tower nebo četných muzeí.restaurace a bary (Roosevelt Grill, Madison Club Lounge, Mad46 lounge), konferenční prostory, kadeřnictví, obchod se suvenýry, kavárna, fitness centrum, 24hodinová recepce, úschova zavazadel, Wi-fi, půjčovna jízdních kol.

Ubytování

1 015 luxusních pokojů včetně 52 apartmánů v klasickém stylu a s moderním vybavením. Každý pokoj má LCD TV, Wi-fi internet, telefon, TV, fén, žehličku / žehlící prkno. Za příplatek jsou možná prezidentská apartmá s 2 ložnicemi, kuchyňkou, obývacím pokojem a terasou s panormatickým výhledem.

Stravování

Bez stravy.

Program

Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají:
Jízdenky
Statue of Liberty Express – skryté klenoty přístavu vč. Sochy Svobody, panorama Manhattanu, ostrov Ellis a Brooklyn Bridge. Během hodinové plavby uvidíte nejznámější místa 400 leté historie New Yorku.
Vyhlídkový autobus – jízdenka na 24 h, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích.
New York CityPASS - 6 atrakcí města (Empire State Building, American Museum of Natural History, 9/11 Memorial&museum, Intrepid Sea, Air&Space museum, observatoř Top of the Rock, Guggenheimovo muzeum), vyhlídková plavba (2 h) nebo prohlídka Sochy Svobody a ostrova Ellis.
New York Pass zahrnuje vstup až do 80 památek a atrakcí včetně různých prohlídek města.
Vstupenky
Observatoř na Empire State Building - Jedinečný pohled na město aneb jak se říká „Můžete žít v New Yorku celý život, ale dokud jej neuvidíte z vrcholu Empire State Building, jako byste jej nikdy neviděli“. Výhled z 381 m.
Metropolitní muzeum umění - více než 2 miliónů prací dokumentujících 5 000 let světové kultury. Toto muzeum právem patří k nejnavštěvovanějším místům v New Yorku.
Výlety
Po stopách filmu Sex ve městě - cca 40 míst populárního filmu po stopách Carrie a Co! 3 h denně.
Ground Zero a Muzeum 9/11 - 5 h. Prohlídka pamětní zdi věnované hasičům, kteří zemřeli při útocích, volný vstup do památníku a muzea 9/11 Memorial. Část výletu s místním průvodcem.
Let The Big Apple - 10 minut. Nad Sochou Svobody, tak blízko, jako byste se jí skoro dotknuli, nad Manhattanem a nejznámějšími budovami města. Nezapomenutelný výhled na přístav, most George Washingtona a Central Park.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat