Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

The Roosevelt Hotel

USA, New York

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní
Doprava Letecká
Počasí
16 °C - Jasno
16 °C - Jasno
Cena za osobu od 21 860 Kč

Dostupných: 18 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy

Poloha

Hotel s vynikající polohou na Madison Avenue a 45th Street v centru New Yorku, pojmenovaný pro bývalém prezidentovi USA T. Rooseveltovi. Hotel je otevřený od 22.9.1924 a v roce 2004 oslavil své 80. výročí. Hotel je kontrastem historické dekorace s moderním vybavením a má 1 015 pokojů včetně 52 luxusních apartmánů.

Popis

Restaurace a bary (Roosevelt Grill, Madison Club Lounge, Mad46 lounge), konferenční prostory, kadeřnictví, obchod se suvenýry, kavárna, fitness centrum.

Ubytování

1 015 luxusních pokojů včetně 52 apartmánů v klasickém stylu a s moderním vybavením. Každý pokoj má LCD TV, Wi-fi internet, telefon, TV, fén, žehličku / žehlící prkno. Za příplatek jsou možná prezidentská apartmá s 2 ložnicemi, kuchyňkou, obývacím pokojem a terasou s panormatickým výhledem.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

New York Vás nenechá nevšímavými. Překvapí vás svým gigantismem a okouzlí svou rozmanitostí. Protože New York je město měst. Moc malý na to, aby byl samostatnou zemí a moc velký na to, aby byl pouhým městem. New York je město všech kultur, etnik, kuchyní – je to město světa. Nezapomenutelná je procházka jižní části Manhattanu, Broadwaye, Little Italy, Chinatown, Times Square, 5th Avenue, okružní jízda lodí, ale i návštěva hotelu Plaza, Rockefeller Centre nebo Trump Tower nebo četných muzeí. Výlety: Let nad Sochou Svobody, tak blízko, jakobyste se jí skoro dotknuli… Dále nad Manhattenem a nejznámějšími budovami města. Nezapomenutelný výhled na přístav, most George Washingtona a Central Park… Začátek výletu: VIP Heliport, West 30th Street and 12th Ave Výlet pro fanoušky známého filmu Sex ve městě – 3 hodinový výlet na cca 40 míst tohoto populárního filmu po stopách Carrie a Co! Začátek výletu: Před fontánou Pulitzer Fountain (Fifth Avenue by 58th Street). Délka výletu: 3,5 hod. Výlet se koná denně v 11.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat