Vyhledat zájezd

Hotel Wyndham Midtown

USA, New York

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní
Doprava Letecká
Počasí
10 °C - Oblačno

Eurovíkendy

Poloha

Luxusní ubytování v srdci Manhattanu, v obchodním a zábavním centru New Yorku. Hotel je v pěším dosahu od Grand Central Station, Spojených národů, Madison parku a 5th Avenue s obchody.

Popis

Restaurace Ringo (oceněná kuchyně šéfkuchaře Johana Svenssona), lobby bar, kavárna Sidewalk, fitness, pokojový servis.

Ubytování

203 pokojů a apartmánů ve 33 patrech. Všechny pokoje mají klimatizaci, LCD TV, DVD/CD přehrávač, internet, mini bar, rychlovarnou konvici, trezor, fén. Apartmány (za příplatek) mají navíc oddělenou ložnici, obývací prostor a kuchyňku.

Ostatní

New York Vás nenechá nevšímavými. Překvapí vás svým gigantismem a okouzlí svou rozmanitostí. Protože New York je město měst. Moc malý na to, aby byl samostatnou zemí a moc velký na to, aby byl pouhým městem. New York je město všech kultur, etnik, kuchyní – je to město světa. Nezapomenutelná je procházka jižní části Manhattanu, Broadwaye, Little Italy, Chinatown, Times Square, 5th Avenue, okružní jízda lodí, ale i návštěva hotelu Plaza, Rockefeller Centre nebo Trump Tower nebo četných muzeí. Další informace: Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD. Výlety: Let nad Sochou Svobody, tak blízko, jakobyste se jí skoro dotknuli… Dále nad Manhattenem a nejznámějšími budovami města. Nezapomenutelný výhled na přístav, most George Washingtona a Central Park… Začátek výletu: VIP Heliport, West 30th Street and 12th Ave Večeře během projížďky lodí, možnost sledování hvězd nad přístavem, tance a poslechu hudby, jedinečný zážitek. Začátek výletu: Pier 62, Chelsea Piers, Midtown Manhattan. Doba jízdy 3 hodiny, nutný společenský oděv (pro muže sako). V ceně večeře. Výlet pro fanoušky známého filmu Sex ve městě – 3 hodinový výlet na cca 40 míst tohoto populárního filmu po stopách Carrie a Co! Začátek výletu: Před fontánou Pulitzer Fountain (Fifth Avenue by 58th Street). Délka výletu: 3,5 hod. Výlet se koná denně v 11.

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci USA v lokalitě New York nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat