Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Předvánoční Londýn, letecky

Velká Británie, Kombinace destinací

Předvánoční Londýn, letecky (hlavní fotografie)
  • Předvánoční Londýn, letecky (fotografie 2)
  • Předvánoční Londýn, letecky (fotografie 3)
  • Předvánoční Londýn, letecky (fotografie 4)
  • Předvánoční Londýn, letecky (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Dle programu
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 4 dny
Doprava Letecká
Poznávací zájezdy

Poloha

Ochutnejte nezapomenutelnou atmosféru vánočního Londýna. Vezmeme vás na místa známá i na ty, o kterých jste možná ještě neslyšeli. Místa, které znáte z filmů či pohádek i místa, která můžete navštívit pouze a jen v tomto čase vánočním. Nechte se překvapit! Navíc - k rezervaci tohoto zájezdu postačuje záloha pouze 1.000 Kč!.

Stravování

Snídaně.

Program

1. den:

Dopoledne odlet z Prahy do Londýna. Odpoledne ubytování v hotelu a dále návštěva proslulého Notting Hillu. Projdete se trhem, který znáte ze stejnojmeného filmu s Julií Roberts a Hugh Grantem. Večer pak můžete zamířit do některého z typických anglických pubů.

2. den:

Dopoledne na vás čeká prohlídka tradičních míst historického centra Londýna: Královská čtvrť Westminster - Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání králov­ských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square s nádherně nasvíceným vánočním stromem a zastavíme se i na populárním náměstí Picadilly Circus. Během prohlídky centra Londýna, která je plánována pěšky i místní dopravou, vyzkoušíte nejen londýnské metro, ale také i populární londýnské doubledeckery. Odpoledne se pak vydáte na proslulý Camden Town. Camden Town je neuvěřitelné rozsáhlá nákupní čtvrť v severní části Londýna. Právě sem chodí nakupovat londýňané!

3. den:

Návštěva OXFORD Street - nejproslulejší nákupní ulice Londýna.Najdete zde jak luxusní obchodní dům HARRODS, tak i atraktivními cenami známý PRIMARK či typicky anglický MARKS and SPENCER. Dále pak zamíříte do Hyde Parku na proslulé WINTER WONDER LAND - tedy londýnské vánoční trhy s řadou atrakcí i pestrého občerstvení i nápojů. Projdete se rovněž proslulými čtvrtěmi Soho a China Town. Později odpoledne pak zamíříte k Toweru a na Tower Bridge. Dále se vydáte na Londýnské oko. Navštívit můžete i blízké akvárium. V některé z restaurací na břehu Temže pak můžete ochutnat populární fish and chips.

4.den:

Dopoledne se můžete vydáte k návštěvě těch míst a muzeí, které jste během prvních dní ještě navštívit nestihli (v doprovodu průvodce či samostatně). Navštívit můžete muzeum voskových figurín Madame Tussaud´s případně rozsáhlé Britské muzeum. Nebo si na Baker Street zajdete na návštěvu k Sherlocku Holmesovi (zda bude doma nemůžeme garantovat). Projdete se rovněž pro proslulé Oxford Street a nevynecháte ani pověstné Soho a Čínskou čtvrť. Odpoledne odjezd na letiště a odlet zpět do Prahy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Velká Británie v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat