Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

To nejlepší z Walesu a západní Anglie

Velká Británie, Kombinace destinací

To nejlepší z Walesu a západní Anglie (hlavní fotografie)

42% sleva až

Strava Bez stravy, Dle programu, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Autobusová , Letecká
Další názvy
Anglie & Londýn - po stopách Williama Shakespeara
Anglie králů, umělců a učenců se zastavením v Belgii
Anglie – Paláce a zámky
Anglie – Paláce a zámky, hrady, zahrady a Londýn
...
Cena za osobu od 3 270 Kč

Dostupných: 210 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Poznávací zájezdy Eurovíkendy Hory a jezera

Popis

Bruggy / Cardiff / Caerphilly / Pembrokershire / Tenby / St. David´s / Dolgellau / Harlech / Portmeirion / Snowdonia National Park / Snowdon / Caernarfon / Conwy / Beaumaris / Chester / Liverpool / Manchester / Old Trafford / Ironbridge Gorge / Brimingham / Londýn.

Program1. den:
Odjezd v ranních hodinách přes Německo, podvečerní prohlídka Brugg , odjezd do oblasti Calais, ubytování, fakultativně večeře.

2. den:
Po snídani trajektem do Doveru, přejezd do oblasti Walesu - Cardiffu - prohlídka města s průvodcem - historické centrum s viktoriánskými ulicemi a obchodními pasážemi, neogotický hrad, radnice, tržnice, ..., ubytování, fakultativně večeře.

3. den:
Po snídani Caerphilly - jezerem obklopený druhý nejrozsáhlejší hrad na 12 hektarech ze 13. století proslulý mj. jednou ze svých "šikmých věží", přejezd zajímavou krajinou na západ do oblasti Pembrokershire , přímořského národního parku s ohromujícími pobřežními scenériemi, útesy a zálivy se zastávkou ve středověkém městečku Tenby na vrcholu útesu, odjezd do St. David´s - klášterní sídlo na nejzápadnějším cípu Walesu založené v roce 550 svatým Davidem, přejezd podél pobřeží do oblasti Dolgellau na ubytování, fakultativně večeře.

4. den:
Po snídani odjezd do Portmeirion - zajímavá vesnice ve stylu italské renesance s desítkami budov postavených v různých stavebních slozích, od gotických po orientální na poloostrově v Cardanském zálivu. Přejezd do Snowdonia National Park - s nejvyšší horou Walesu Snowdon 1085 metrů - výjezd místní železnicí rozmanitou krajinou se zbrázděnými pohořími a vřesovišti k vrcholu nejvyšší hory, návrat a odjezd ke zhlédnutí dalších nejslavnějších velšských hradů Caernarfon - symbol poroby severního Walesu, Beaumaris - poslední a nejhonosnější hrad Eduarda I., / impozantní hrad Conwy se zachovalými městskými hradbami s věžemi a branami, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.

5. den:
Po snídani - Chester - město postavené na základech římského vojenského tábora z r. 79, proslavené hlavními třídami lemovanými hrázděnými domy. Spolu s katedrálou, městskými hradbami s hodinovou věží a římským amfiteátrem tak vytváří iluzi dokonale zachovalého středověkého města. Odjezd do Liverpoolu - prohlídka města - původně rybářská vesnice dnes pulzující metropole s velkým přístavem a město Beatles - neogotická anglikánská katedrála, historické centrum, řada muzeí a galerií, včetně muzea Beatles, volno, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.

6. den:
Po snídani Manchester - původně římská osada, od poloviny 19. století průmyslové centrum oblasti, dnes kulturní metropole s velkou klubovou scénou - prohlídka města s průvodcem - radnice, katedrála, centrum s nákupními zónami, ale i fotbalový stadion Manchester United - Old Traford pro 76 000 diváků, cestou do Birminghamu zastávka v Ironbridge Gorge - nejvýznamnější středisko průmyslové revoluce s řadou technických památek - Iron Bridge - první ze železa odlévaný most na světě (1779), zastávka v Birminghamu - náměstí Vicrotia Square, Kaplického budova obchodního domu Selfridges... Dojezd na ubytování do oblasti Londýna, fakultativně večeře.

7. den:
Po snídani celodenní prohlídka Londýna zahrnující okružní jízdu a pěší prohlídku centra města a nejatraktivnějších londýnských památek Tower, Trafalgarské náměstí, Westminsterké opatství, Buckinghamský palác..., volno, ve večerních hodinách odjezd z Londýna.

8. den:
V odpoledních hodinách příjezd do ČR.

Ostatní

- atraktivní nový program Minimální počet pro realizaci je 30 osob. Změna programu vyhrazena.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat