Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Advent a předvánoční nákupy v Londýně

Velká Británie, Londýn

Strava Dle programu, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní
Doprava Autobusová , Letecká
Další názvy
Adventní Londýn
Adventní Londýn a nákupy na Oxford Street
Adventní památkový Londýn
Vánoční Londýn - město historie a nákupy na Oxford Street
Počasí
21 °C - Skoro zataženo
21 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 3 099 Kč

Dostupných: 6 zájezdů Zobrazit zájezdy

Adventní zájezdy Poznávací zájezdy

Ostatní

5denní zájezd.

Program

Den 01: Odjezd večer. Noční transfer.
Den 02: Ranní Eurotunnel nebo trajekt do Anglie. Londýn – pěší prohlídka nejvýznamnějších památek metropole – park Greenwich, kde se nalézá královská observatoř s nultým poledníkem, přejezd MHD k pevnosti Tower, majestátní most Tower Bridge. Procházka finančním centrem City ke katedrále Sv. Pavla. Na závěr dne návštěva Covent Garden, kde si užijeme atmosféru vánočních nákupů. Ubytování a nocleh.
Den 03: Snídaně. Pokračování v prohlídce vánočního Londýna. Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Možnost návštěvy muzeí – Přírodovědecké muzeum, Muzeum vědy, Victoria and Albert Museum. Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Individuální volno – adventní trhy v oblasti Hyde parku, vánoční nákupy na proslulých obchodních třídách Oxford Street a Regent Street, kde naleznete všechny světoznámé značky. Návrat na hotel. Nocleh.
Den 04: Snídaně. Pokračování v prohlídce Londýna. Možnost návštěvy Britského muzea, Národní galerie. Možnost projížďky na Londýnském oku nebo návštěva muzea Madame Tussaud’s, případně pokračování nákupů. Fakultativně večeře v čínské čtvrti. Večerní vánoční atmosféra na Trafalgar Square. Večer odjezd na noční Eurotunnel nebo trajekt.
Den 05: Návrat po poledni do ČR.

Popis

5denní zájezd.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat