Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Ramada South Ruislip

Velká Británie, Londýn

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Oblačno
Eurovíkendy

Popis

Hotel disponuje barem, restaurací a nekuřáckými pokoji.

Program

1. DEN:
po příletu do Londýna následuje transfer do hotelu, uložení zavazadel dle pokynů průvodce, ubytování v odpoledních hodinách. Individuální volno nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu městem s českým průvodcem. Během okruhu uvidíme exteriéry Westminsterského paláce, sídla parlamentu, Big Ben, Buckinghamský palác, Tower, London Bridge, Westminsterské opatství, katedrálu sv. Pavla, královské parky – Kensington Gardens a Palace, kde se narodila královna Viktorie, Hyde Park a St. James’s Park,  Trafalgarské náměstí a Piccadilly Circus, finanční čtvrť a původní Londinium = City of London s Londýnskou burzou a dalšími finančními institucemi. Nezapomene ani na jižní břeh s Národním divadlem, koncertní Festival Hall a nejvyšší budovu EU Shard. Dále během okruhu budeme mít možnost vidět exteriéry Muzea přírodní historie a vědy, Britskéeho muzea, Národní galerie, Tate Britain ci Tate Modern. Po skončení výletu informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu. V podvečer doprovod do centra města na Piccadily Circus (místo známé díky světelným reklamám a soše Erose), a dále na rozhraní čtvrtí  Soho a China Town, kde se nachází množství restaurací.

2. DEN:
po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Individuální volno nebo dopoledne možnost procházky s českým průvodcem z Trafalgarského náměstí v ceně zájezdu, kde se nachází Národní Galerie a přes oblast Whitehall, kde sídlí britská ministerstva a konají se státní přehlídky. Zde se zároveň nachází známá ulice Downing Street (sídlo premiéra nebo ministra financí), a dále směrem k Temži a Westminsteru, sídlu anglické vlády. Odpoledne individuální program.

3. DEN:

po snídani individuální program nebo možnost celodenního výletu do Oxfordu a Windsoru s českým průvodcem. Asi jen polodenní výlet do Windsoru

4. DEN:
po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální volno, příležitost navštívit nákupní centra. Odpoledne transfer na letiště a k večeru odlet zpět do Prahy.

Stravování

Kontinentální snídaně.

Poloha

Hotel Ramada South Ruislip NNN oblíbený hotel v západní části Londýna. Stanice metra se nachází přímo u hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Velká Británie v lokalitě Londýn nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat