Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Novotel London Waterloo

Velká Británie, Londýn

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny
Doprava Letecká
Počasí
3 °C - Jasno
3 °C - Jasno
Cena za osobu od 9 040 Kč

Dostupných: 70 zájezdů Zobrazit zájezdy

Eurovíkendy

Ostatní

Místo, kde se setkává minulost a současnost. Směs historie, přelomové architektury a kultury vytvořila úchvatné a neustále se vyvíjející město. Nemůžeme být překvapeni, že se hlavní město Británie stalo Mekkou návštěvníků a úžasným místem k životu. Je zde skutečně něco, co osloví každého, ať už jsou jeho zájmy jakékoli. Přijeďte a zjistěte sami, co všechno vám může nabídnout... nespočet galerií, muzeí a zábavy. Tato živá metropole zahrnuje rozličné kultury svých obyvatel, jež se navenek projevují v kuchyni, obchodech, hudbě a celé řadě festivalů. Nachází se zde čtyři Památníky Světového dědictví – Tower, Westminsterský palác, Maritime Greenwich a zahrady Kew. V Londýně je 3800 hospod, tj. 9 % z celého území Spojeného království. Poznámka: pokoj superior Poznámka: Výlety: Pěší vycházka po Oxfordu úzkými uličkami, kde se zastavil čas. Návštěva Stratfordu – rodiště Williama Shakespeara a hradu Warwick. Výklad v Aj. Stonehenge je jedno z nejzáhadnějších míst na světe. Skládá se z 80 kamenů, které váží až 40 tun. Výklad v Aj, nebo Šj.

Popis

Elements Restaurant připravuje chutné pokrmy mezinárodní kuchyně a poskytuje 24hodinovou pokojovou službu. Elements Bar podává kávy a koktejly a je otevřený do 1:00. Součástí hotelu je fitness centrum relaxovat mohou hosté také v sauně nebo parní lázni.

Ubytování

Prostorné a moderní pokoje jsou vybavené připojením k internetu i TV s plochou obrazovkou a filmy na přání. Součástí všech pokojů je také vlastní koupelna s vanou a sprchou.

Stravování

Snídaně.

Poloha

Novotel London Waterloo se nachází v samém srdci města, jen několik metrů od břehů Temže a Westminsterského paláce. Na druhém břehu řeky se rozkládá čtvrť Westminster a za několik minut chůze podél řeky dojdete do čtvrti South Bank.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat