Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Ramada South Ruislip

Velká Británie, Londýn

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny
Doprava Letecká
Počasí
6 °C - Jasno
6 °C - Jasno

Eurovíkendy

Program

1.den
Po příletu do Londýna následuje transfer do hotelu a  ubytování. Informační schůzka s delegátem.
2.den
Po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Individuální volno nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu městem s českým průvodcem.  Odpoledne  individuální program nebo možnost procházky s českým průvodcem z Trafalgarského náměstí, kde se nachází Národní Galerie a přes oblast Whitehall, kde sídlí britská ministerstva a konají se státní přehlídky. Zde se zároveň nachází známá ulice Downing Street (sídlo premiéra nebo ministra financí), a dále směrem k Temži a Westminsteru, sídlu anglické vlády. V podvečer možný doprovod do centra města na Piccadily Circus (místo známé díky světelným reklamám a soše Erose), a dále na rozhraní čtvrtí  Soho a China Town, kde se nachází množství restaurací.
3.den
Po snídani individuální program nebo možnost fakultativně celodenního výletu do Oxfordu a Windsoru s českým průvodcem.
4.den
Po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální program, příležitost navštívit nákupní centra. Ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Poloha

Oblíbený hotel v západní části Londýna. Stanice metra se nachází přímo u hotelu.

Londýn
V žádném jiném městě na světě není minulost prezentován tak malebně, jako ve městě, jehož tvoří slavný Buckinghamský palác, který slouží již 300 let jako sídlo britské královské rodiny s oblíbenou turistickou atrakcí střídání stráží. Westminster Palace, jehož součástí je hodinová věž Big Ben. Dominantou Trafalgarského náměstí je nepřehlédnutelný Nelsonův sloup. A koho baví nakupování módního značkového oblečení, ať se vydá na Oxford Street. Vydejte se s námi objevovat Londýn.

Popis

Londýn v sobě ukrývá spoustu známých významných a historických klenotů. Nikdo by si neměl nechat ujít pohled na Parlament z obřího kola "London Eye".

Stravování

Kontinentální snídaně.

Ostatní

Fakultativní služby
a) Panoramatický okruh Londýnem
Během okruhu uvidíme exteriéry Westminsterského paláce, sídla parlamentu, Big Ben, Buckinghamský palác, Tower, London Bridge, Westminsterské opatství, katedrálu sv. Pavla, královské parky – Kensington Gardens a Palace, kde se narodila královna Viktorie, Hyde Park a St. James’s Park,  Trafalgarské náměstí a Piccadilly Circus, finanční čtvrť a původní Londinium = City of London s Londýnskou burzou a dalšími finančními institucemi. Nezapomene ani na jižní břeh s Národním divadlem, koncertní Festival Hall a nejvyšší budovu EU Shard. Dále během okruhu budeme mít možnost vidět exteriéry Muzea přírodní historie a vědy, Britskéeho muzea, Národní galerie, Tate Britain ci Tate Modern. A to vše s českým průvodcem.
Kód: S 35599A (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)
b) Celodenní výlet Oxfort a Windsor
Navštivte s námi město Oxford pyšnící se nejstarší britskou univerzitou, která je zároveň jednou z těch světově nejznámějších. Její historie začíná ve 12. století, avšak dodnes není známo, která kolej je nejstarší, protože z dané doby neexistují téměř žádné záznamy. V průběhu celodenního výletu navštívíme i další malebné anglické město Windsor, ležící přibližně 30 km západně od hlavního města. Dominantou města Windsor je Windsor Castel, druhý největší  doposud obývaný hrad na světě. Nenechte si ujít tento celodenní výlet s odborným českým výkladem.
Kód: S 35599B (minimální počet zájemců pro realizaci: 25)
BALÍČEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENU
Kód: S 35599C         balíček A+B


Změna programu vyhrazena.

Ubytování

Hotel disponuje barem, restaurací a nekuřáckými pokoji.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Velká Británie v lokalitě Londýn nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat