Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Ramada South Ruislip

Velká Británie, Londýn

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny
Doprava Letecká
Počasí
16 °C - Oblačno
16 °C - Oblačno

Eurovíkendy

Ostatní

LondýnV žádném jiném městě na světě není minulost prezentován tak malebně, jako ve městě, jehož tvoří slavný Buckinghamský palác, který slouží již 300 let jako sídlo britské královské rodiny s oblíbenou turistickou atrakcí střídání stráží. Westminster Palace, jehož součástí je hodinová věž Big Ben. Dominantou Trafalgarského náměstí je nepřehlédnutelný Nelsonův sloup. A koho baví nakupování módního značkového oblečení, ať se vydá na Oxford Street. Vydejte se s námi objevovat Londýn.
Fakultativní služby: a) Panoramatický okruh Londýnem 1 000,-Kč*Během okruhu uvidíme exteriéry Westminsterského paláce, sídla parlamentu, Big Ben, Buckinghamský palác, Tower, London Bridge, Westminsterské opatství, katedrálu sv. Pavla, královské parky – Kensington Gardens a Palace, kde se narodila královna Viktorie, Hyde Park a St. James’s Park, Trafalgarské náměstí a Piccadilly Circus, finanční čtvrť a původní Londinium = City of London s Londýnskou burzou a dalšími finančními institucemi. Nezapomene ani na jižní břeh s Národním divadlem, koncertní Festival Hall a nejvyšší budovu EU Shard. Dále během okruhu budeme mít možnost vidět exteriéry Muzea přírodní historie a vědy, Britskéeho muzea, Národní galerie, Tate Britain ci Tate Modern. A to vše s českým průvodcem.kód pro rezervaci S 35599A (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)b) Celodenní výlet Oxfort a Windsor 2 400,-Kč*Navštivte s námi město Oxford pyšnící se nejstarší britskou univerzitou, která je zároveň jednou z těch světově nejznámějších. Její historie začíná ve 12. století, avšak dodnes není známo, která kolej je nejstarší, protože z dané doby neexistují téměř žádné záznamy. V průběhu celodenního výletu navštívíme i další malebné anglické město Windsor, ležící přibližně 30 km západně od hlavního města. Dominantou města Windsor je Windsor Castel, druhý největší doposud obývaný hrad na světě. Nenechte si ujít tento celodenní výlet s odborným českým výkladem.kód pro rezervaci S 35599B (minimální počet zájemců pro realizaci: 25)BALÍČEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENUS 35599C balíček A+B 3 300,-Kč**Cena za osobu při rezervaci před odletem za Prahy.

Popis

Londýn, to není jen královna, double deckery a Big Ben, je to hlavně multikulturní město, kde jedna návštěva nestačí. Kompletní balíček eurovíkendu do Londýna.

Ubytování

Hotel Ramada South Ruislip NNNoblíbený hotel v západní části Londýna. Stanice metra se nachází přímo u hotelu. Hotel disponuje barem, restaurací a nekuřáckými pokoji. Kontinentální snídaně.

Program

1. DEN
po příletu do Londýna následuje transfer do hotelu a ubytování. Informační schůzka s delegátem.
2. DEN
po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Individuální volno nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu městem s českým průvodcem. Odpoledne individuální program nebo možnost procházky s českým průvodcem z Trafalgarského náměstí, kde se nachází Národní Galerie a přes oblast Whitehall, kde sídlí britská ministerstva a konají se státní přehlídky. Zde se zároveň nachází známá ulice Downing Street (sídlo premiéra nebo ministra financí), a dále směrem k Temži a Westminsteru, sídlu anglické vlády. V podvečer možný doprovod do centra města na Piccadily Circus (místo známé díky světelným reklamám a soše Erose), a dále na rozhraní čtvrtí Soho a China Town, kde se nachází množství restaurací.
3. DEN
po snídani individuální program nebo možnost fakultativně celodenního výletu do Oxfordu a Windsoru s českým průvodcem.
4. DEN
po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální program, příležitost navštívit nákupní centra. V odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.
Změna programu vyhrazena.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Velká Británie v lokalitě Londýn nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat