Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Carnoustie Golf & Spa

Velká Británie, Skotsko, Carnoustie

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny
Doprava Vlastní
Počasí
8 °C - Možnost deště
8 °C - Možnost deště

Dovolená a golf

Popis

Carnoustie Golf Hotel & Spa poskytuje svým hostům mnoho různých možností, jak strávit svůj pobyt, hlavně v případě, když se jedná o wellness a spa. Je zde k dispozici velký krytý bazén, sauna, parní lázeň nebo vířivka. Pro ty aktivnější je připravena plně vybavená hotelová posilovna. Místní špičkově vyškolení terapeuti hostům rádi poskytnou informace o jednotlivých procedúrách. Hlavní atrakcí je přilehlé golfové hřiště, které už několikrát hostilo turnaj British Open.

Poloha

Carnoustie Golf Hotel & Spa se nachází na okraji golfového hřiště Carnoustie Golf Links a nabízí tak krásné výhledy na linksové hřiště a nedaleké Severní moře. Nejbližší mezinárodní letiště se nachází v Edinburghu, cca 1,5 hodiny jízdy autem na sever.

Sport a zábava

Kraj Angus, kde se Carnoustie nachází, nabízí spoustu historických památek a nádherné přírody. Hosté by určitě neměli opomenout návštěvu známého Glamis Castle, který byl v dětství domovem bývalé anglické královny Alžběty. Kromě golfového hřiště v Carnoustie je v blízkém okolí mnoho dalších golfových hřišť.

Ubytování

V hotelu je k dispozici 75 pokojů a 10 apartmánů, které jsou luxusně vybaveny a jsou nekuřácké. Na pokojích je satelitní televize, telefon a trezor a kávovar . Koupelny jsou vybaveny vysoušečem vlasů, sprchovým koutem a/nebo vanou a WC.

Stravování

Kvalitní stravování zaručuje oceňovaná hotelová restaurace AA Rosetted Dalhousie Restaurant . Menu nabízí široký výběr vín a pokrmů, které jsou připravovány z místních čerstvých surovin. Z restaurace je překrásný výhled na golfové hřiště.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Velká Británie v lokalitě Skotsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat