Vyhledat zájezd

Hotel Holiday Inn Express Riverside

Velká Británie, Skotsko, Glasgow

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny
Doprava Letecká
Počasí
6 °C - Možnost deště

Eurovíkendy

Ubytování

Hotel nabízí 128 pokojů, lobby s 24 hodinovým provozem. Pokoje vybaveny setem pro přípravu kávy a čaje, WiFi zdarma, telefonem, TV, radiem, fénem a sprchou. Třílůžkový pokoj = dvoulůžkový pokoj s gaučem.

Popis

Poznejte kouzlo skotských měst a pohostinnost místních obyvatel. Kompletní balíček eurovíkendu do Skotska. Průvodce Vám ukáže nejzajímavější památky, hrad Stirling, proslulá města Glasgow a Edinburgh.

Stravování

Snídaně formou bufetových stolů.

Poloha

Městský hotel střední kategorie. Nachází se jen pár metrů od centra města Glasgow a od hlavního nádraží. Bohaté možnosti pro nakupování cca 300 m.

Skotsko a několik přilehlých ostrovů je jednou ze čtyř zemí, které tvoří Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Avšak rozmanitost zdejší krajiny nemá na Britských ostrovech obdoby. Příroda si dala opravdu záležet a vytvořila ty nejúchvatnější scenérie. Poznejte kouzlo skotských měst a pohostinnost místních obyvatel. Pohoří Highlands, Ben Nevis, národní park Trossaschs, sladkovodní jezero Loch Lomond, Edinburgh, Glasgow a mnohem víc. Skotsko je též pověstné výrobou vlněného oblečení a skotské whisky.

Ostatní

Upozornění: letecká společnost nemá v základní ceně odbavované zavazadlo. Nutno nahlásit předem a my následně objednáme u dopravce.
Změna programu vyhrazena.

Fakultativní služby
Celodenní výlet do Edinburghu
Celodenní program ve skotském hlavním městě Edinburghu, památky UNESCO – navštívíte historickou část města s impozantním hradem Edinburgh Castle včetně prohlídky, známou Royal Mile ulici vedoucí od hradu kolem katedrály St. Giles až k Palace of Holyroodhouse, rezidenci britských panovníků ve Skotsku. Prohlídka královské jachty Britannia, která byla ve službách královny Alžběty II. od její korunovace až do roku 1997, která nyní kotví právě v edinburském přístavu Leith. A to vše v doprovodu česky hovořícího průvodce.
Kód: S 35557B (minimální počet zájemců pro realizaci: 30).
Celodenní výlet na hrad Stirling včetně návštěvy palírny Whisky
Poznáme historické město Stirling, v minulosti hlavní město Skotska patří ke skotské historii stejně jako Edinburgh. Královský hrad byl vybudován na kopci zvaném Castle Hill, kde v roce 1543 byla korunována Marie Stuartovna za skotskou královnu. Město také proslavil známý skotský hrdina William Wallace, kterého ztvárnil Mel Gibson ve filmu Statečné srdce. Cestou návštěva skotské přírody, v případě časového prostoru možnost plavby po jezeře (platba na místě). Nenechte si ujít tento celodenní výlet s odborným českým výkladem včetně návštěvy palírny Whisky.
Kód: S 35557C (minimální počet zájemců pro realizaci: 30).

Program

1.den
Přílet do Glasgow a transfer do hotelu. Ubytování a informační schůzka s delegátem. Individuální program.
2.den
Po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální program nebo fakultativně celodenní výlet do Edinburghu s českým průvodcem.
3.den
Po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální volno nebo fakultativně celodenní výlet na hrad Stirling včetně návštěvy palírny Whisky s českým průvodcem.
4.den
Po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální program nebo možnost procházky po městě Glasgow s českým průvodcem v ceně zájezdu. Procházkou si prohlédnete katedrálu sv. Munga, George Square – City Chambers v klasicistním stylu, sochy slavných Skotů. Glasgow je považována za město architektury, kde se v 19. století narodil Charles Rennie Mackintosh, vedoucí postava secese ve Skotsku. Jeho mistrovským dílem je Glasgow School of Art. Moderní architektura Clyde Auditorium na břehu řeky Clyde. Dále Glasgow nabízí nespočet muzeí a galerií. Pokud jde o noční život v místních barech a hudebních klubech, tak Glasgow ve Skotsku nemá konkurenci. To samé se říká o místních možnostech nakupování, nejlepší možnosti nabízí Argyle Street. V neposlední řadě je Glasgow proslulé rivalitou mezi fotbalovými kluby Celtic a Rangers. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Velká Británie v lokalitě Skotsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat