Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Costa Linda

Venezuela, Isla Margarita

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
32 °C - Možnost deště
32 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 53 990 Kč

Dostupných: 8 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Ubytování

Hotel Costa Linda ***, Venezuela-ostrov Margarita: Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV, telefon, minibar, trezor; pokoje v 1. a 2. poschodí mají svůj balkon s výhledem na moře.Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé + 1 dítě.

Poloha

Hotel Costa Linda ***, Venezuela-ostrov Margarita: Příjemný, jednoduchý dvoupatrový hotel s 38 pokoji se nachází na východním pobřeží ostrova Isla Margarita, 30 min jízdy od letiště v Porlamaru, je postaven v typickém venezuelském koloniálním stylu.

Popis

Hotel Costa Linda ***, Venezuela-ostrov Margarita: Restaurace, několik barů, venkovní bazén, tropické zahrady.5 km dlouhá pláž Playa El Agua s jemným pískem a palmami vzdálená 200 m od hotelu; lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava

Hotel Costa Linda ***, Venezuela-ostrov Margarita: Vodní sporty na pláži, golf (18-ti jamkové golfové hřiště vzdálené 5 minut od hotelu).

Stravování

Hotel Costa Linda ***, Venezuela-ostrov Margarita: Snídaně formou bufetu, večeře za příplatek, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Program

Den 1: PRAHA - CARACAS - PORLAMAR: (ostrov Margarita) Odlet z Prahy na Margaritu přes Caracas. Přílet do Porlamaru, transfer do hotelu, ubytování.

Den 2: POBYT NA OSTROVĚ MARGARITA: Snídaně. Volno na koupání, opalování, vodní sporty. Možnost využít široké nabídky fakultativních výletů.

Den 8: PORLAMAR - CARACAS - PRAHA: Snídaně. Transfer na le tiště, odlet z Porlamaru přes Caracas do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat