Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Flamenco Villas

Venezuela, Isla Margarita

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
27 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 55 990 Kč

Dostupných: 26 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Sport a zábava

Hotel Flamenco Villas ***+, Venezuela-ostrov Margarita: Bohatý program All Inclusive zahrnuje sportovní aktivity a noční zábavu; diskotéka, vodní sporty na pláži, potápěčské centrum.

Program

Den 1: PRAHA - CARACAS - PORLAMAR (ostrov Margarita): Odlet z Prahy na Margaritu přes Caracas. Přílet do Porlamaru, transfer do hotelu, ubytování.

Den 2: POBYT NA OSTROVĚ MARGARITA: Snídaně. Volno na koupání, opalování, vodní sporty. Možnost využít široké nabídky fakultativních výletů.

Den 8: PORLAMAR - CARACAS - PRAHA: Snídaně. Transfer na le tiště, odlet z Porlamaru přes Caracas do Prahy.

Den 9: PŘÍLET DO PRAHY:

Popis

Hotel Flamenco Villas ***+, Venezuela-ostrov Margarita: 2 restaurace, několik barů, venkovní bazén, dětský klub, 24 hodinový servis, půjčovna automobilů.Nejhezčí pláž ostrova Playa El Agua s jemným bílým pískem, zdarma lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu.

Poloha

Hotel Flamenco Villas ***+, Venezuela-ostrov Margarita: Hezký hotel se 72 pokoji se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Isla Margarita, vzdálenost 40 min. jízdy od letiště Porlamar a 30 min. jízdy z centra města Porlamar.

Ubytování

Hotel Flamenco Villas ***+, Venezuela-ostrov Margarita: Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV, minibar, trezor.Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé + 1 dítě.

Stravování

Hotel Flamenco Villas ***+, Venezuela-ostrov Margarita: All Inclusive - bufetové snídaně, obědy, večeře, celodenní občerstvení, nealko nápoje; nezahrnuje alkoholické nápoje!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat