Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vietnam - Saigon/Nha Trang

Vietnam, Nha Trang

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Pavilony Ana Mandara Resort
Počasí
32 °C - Slunečno
32 °C - Slunečno
Cena za osobu od 68 990 Kč

Dostupných: 32 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

Ana Mandara Resort *****, Nha Trang: Luxusní stylový resort s 74 pokoji ležící přímo na pláži. Pavilóny jsou postaveny s citem tak, aby připomínaly architekturu tradiční vietnamské vesnice.

Popis

Ana Mandara Resort *****, Nha Trang: Písčitá, bezprostředně u hotelu.Restaurace, několik barů, kavárna, konfe­renční a byznys centrum, knihovna s rozsáhlou sbírkou knih o vietnamské problematice, dětská pečovatelka.

Ubytování

Ana Mandara Resort *****, Nha Trang: Klimatizace, stropní ventilátor, koupelna s WC a fénem, satelitní TV, pokojový trezor, telefon, varná konvice. Každý pokoj má vlastní terasu. Pokoje v základní nabídce mají výhled do zahrady.

Stravování

Ana Mandara Resort *****, Nha Trang: Snídaně, možnost stravování a la carte.

Program

Den 21 - : SAIGON: Přílet, transfer do hotelu v Saigonu. Ubytování, nocleh.

Den 3: SAIGON - NHA TRANG: Snídaně.Transfer na letiště, odlet do Nha Trangu. Po příletu transfer do hotelu, ubytování. Nocleh.

Den 4: NHA TRANG: Snídaně. Volno k pobytu u moře. Z fakultativních výletů doporučujeme: polodenní prohlídku města s návštěvou čamských věží Po Nagar, dále výlety se šnorchlováním na blízkých ostrůvcích Mun, Tam a Mieu s mořským akváriem Tri Nguyen pod širým nebem, případně dvoudenní fakultativní výlet do oblasti Buon Ma- Thuot, kopcovité folklórní oblasti s vesnicemi horských kmenů, s neprostupnými pralesy, kde dosud žijí poslední divocí vietnamští sloni. Oblast je též známa pěstováním vynikající kávy.

Den 9: NHA TRANG – PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Saigonu a následně do Prahy

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY: Fakultativní výlety z Nha Trang/Phan Thiet/Phu Quoc Fakultativní výlety je možné zakoupit na recepci hotelu, případně v místních cestovních agenturách. Jedná se zejména o výlety na okolní ostrovy s koupáním a šnorchlováním.

Sport a zábava

Ana Mandara Resort *****, Nha Trang: Karaoke, diskotéka, bazén, fitness centrum, masáže, tenisové kurty, hřiště pro plážový volejbal, badminton a petanque, potápěčské centrum, vodní sporty.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat