Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vietnam - Saigon/Nha Trang

Vietnam, Nha Trang

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Yasaka Saigon
Počasí
28 °C - Možnost deště
28 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 46 990 Kč

Dostupných: 40 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

Hotel Yasaka Saigon ***+, Nha Trang: Příjemný výškový hotel s 201 pokoji se nachází na nábřežní promenádě nedaleko od historického centra města. Všechny pokoje mají výhled na moře a pobřeží.

Program

Den 21 - : SAIGON: Přílet, transfer do hotelu v Saigonu. Ubytování, nocleh.

Den 3: SAIGON - NHA TRANG: Snídaně.Transfer na letiště, odlet do Nha Trangu. Po příletu transfer do hotelu, ubytování. Nocleh.

Den 4: NHA TRANG: Snídaně. Volno k pobytu u moře. Z fakultativních výletů doporučujeme: polodenní prohlídku města s návštěvou čamských věží Po Nagar, dále výlety se šnorchlováním na blízkých ostrůvcích Mun, Tam a Mieu s mořským akváriem Tri Nguyen pod širým nebem, případně dvoudenní fakultativní výlet do oblasti Buon Ma- Thuot, kopcovité folklórní oblasti s vesnicemi horských kmenů, s neprostupnými pralesy, kde dosud žijí poslední divocí vietnamští sloni. Oblast je též známa pěstováním vynikající kávy.

Den 9: NHA TRANG – PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Saigonu a následně do Prahy

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY: Fakultativní výlety z Nha Trang/Phan Thiet/Phu Quoc Fakultativní výlety je možné zakoupit na recepci hotelu, případně v místních cestovních agenturách. Jedná se zejména o výlety na okolní ostrovy s koupáním a šnorchlováním.

Ubytování

Hotel Yasaka Saigon ***+, Nha Trang: Klimatizace, satelitní TV, koupelna s WC, telefon, pokojový trezor, lednička s minibarem, výhled na moře.

Stravování

Hotel Yasaka Saigon ***+, Nha Trang: Snídaně, možnost stravování a la carte.

Popis

Hotel Yasaka Saigon ***+, Nha Trang: 4 restaurace, bar s každodenní hudební tradiční show, internet, konferenční centrum, kancelář pro sjednání fakultativních výletů.Písčitá, přímo proti hotelu přes ulici, zhruba 60 m.

Sport a zábava

Hotel Yasaka Saigon ***+, Nha Trang: Fitness centrum, tenisový kurt, venkovní bazén, parní lázeň, jacuzzi, masérna, salón krásy, sál na kulečník a biliár, noční klub.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat