Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Canary Resort

Vietnam, Phan Thiet

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Bouřka
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Exotické zájezdy

Poloha

Canary Resort ***, Phan Thiet: Nově zrekonstruovaný hotel leží v zátoce na jedné z nejkrásnějších pláží Mui Ne. Nabízí 72 moderně vybavených pokojů postavených v tradičním architektonickém stylu uprostřed tropické zahrady porostlé kokosovými palmami. V základní nabídce jsou pokoje superior s výhledem do zahrady.

Popis

Canary Resort ***, Phan Thiet: Restaurace s krásným výhledem do tropické zahrady, která nabízí vietnamskou i mezinárodní kuchyni, bar, kavárna, připojení k internetu, čistírna, trezory na recepci, pokojový servis, směnárna, půjčovna motocyklů, relaxační lázně, dětské hřiště, obchod se suvenýry.Písečná přímo před hotelem.

Ubytování

Canary Resort ***, Phan Thiet: Nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, připojení k internetu, minibar, trezor, telefon, satelitní TV, rychlovarná konvice.

Stravování

Canary Resort ***, Phan Thiet: Snídaně, možnost stravování a la carte.Sport a zábava.Bazén, dětské brouzdaliště, vodní sporty na pláži.

Program

Den 21 - : SAIGON: Přílet, transfer do hotelu. Ubytování, nocleh.

Den 3: SAIGON - PHAN THIET: Snídaně, transfer do Phan Thiet, ubytování.

Den 4: PHAN THIET: Snídaně. Volný program. Phan Thiet je bývalá rybářská vesnice, v současnosti nejvyhledávanější přímořská provincie s řadou plážových re- Nádherné pláže a písečné duny, které obklopují celé toto pobřeží, můžete obdivovat nejen při procházkách, ale i např. jízdou na koni.

Den 9: PHAN THIET – PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště v Saigonu, odlet do Prahy.

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY: Fakultativní výlety z Nha Trang/Phan Thiet/Phu Quoc Fakultativní výlety je možné zakoupit na recepci hotelu, případně v místních cestovních agenturách. Jedná se zejména o výlety na okolní ostrovy s koupáním a šnorchlováním.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Vietnam v lokalitě Phan Thiet nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat