Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sea Horse Resort

Vietnam, Phan Thiet

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Seahorse
Počasí
31 °C - Jasno
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 46 990 Kč

Dostupných: 36 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Sea Horse Resort ****, Phan Thiet: Elegantní a stylový resort položený na krásné písčité pláži Mui Ne v rozlehlé zahradě. Nabízí odpočinek a relaxaci. Hotel má 40 luxusních a privátních bungalovů a 59 pokojů s výhledem do zahrady či na moře na východ Slunce. V základní nabídce jsou pokoje de luxe s výhledem do zahrady.

Popis

Sea Horse Resort ****, Phan Thiet: 3 restaurace, které nabízí místní i mezinárodní kuchyni, bar, půjčovna kol a aut, relaxační lázně, kadeřník, salon krásy, konferenční místnost, čistírna, hlídání děti, pokojový servis 24 hodin denně.Písečná přímo u hotelu.

Ubytování

Sea Horse Resort ****, Phan Thiet: Nastavitelná klimatizace, satelitní TV, koupelna s WC, telefon, balkon nebo terasa, trezor, vysoušeč vlasů, minibar.

Stravování

Sea Horse Resort ****, Phan Thiet: Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.Sport a zábava.Bazén, dětský bazén, tenisové kurty, windsurfing, kite surfing.

Program

Den 21 - : SAIGON: Přílet, transfer do hotelu. Ubytování, nocleh.

Den 3: SAIGON - PHAN THIET: Snídaně, transfer do Phan Thiet, ubytování.

Den 4: PHAN THIET: Snídaně. Volný program. Phan Thiet je bývalá rybářská vesnice, v současnosti nejvyhledávanější přímořská provincie s řadou plážových re- Nádherné pláže a písečné duny, které obklopují celé toto pobřeží, můžete obdivovat nejen při procházkách, ale i např. jízdou na koni.

Den 9: PHAN THIET – PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště v Saigonu, odlet do Prahy.

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY: Fakultativní výlety z Nha Trang/Phan Thiet/Phu Quoc Fakultativní výlety je možné zakoupit na recepci hotelu, případně v místních cestovních agenturách. Jedná se zejména o výlety na okolní ostrovy s koupáním a šnorchlováním.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat