Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel La Veranda Resort

Vietnam, Phu Quoc, Duong Dong

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 13 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel La Veranda
Hotel Mgallery La Veranda Resort
La Veranda Resort Phu Quoc - Mgallery By Sofitel
Počasí
31 °C - Bouřka
Cena za osobu od 40 150 Kč

Dostupných: 69 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění

Stravování

La Veranda Resort ****, Vietnam-Phu Quoc: Snídaně.

Ubytování

La Veranda Resort ****, Vietnam-Phu Quoc: Prostorné pokoje mají francouzské koloniální zařízení a interiér, který zahrnuje tmavé dřevo a mozaikové obklady. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu s výhledem do zahrady nebo na pláž. Klimatizace, satelitní TV, telefon, trezor, minibar, DVD přehrávač, fén, zařízení k přípravě kávy a čaje, terasa či balkon. V koupelně oddělená vana i sprchový kout. Možnost připojení k internetu.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY:

Den 2: SAIGON: Přílet do Saigonu, transfer z letiště do hotelu v Saigonu. Nocleh.

Den 3: SAIGON – PHU QUOC: Snídaně. Transfer na letiště v Saigonu, přelet na ostrov Phu Quoc. Transfer do hotelu, ubytování.

Den 4: PHU QUOC: Pobyt u moře, relaxace, koupání, opalování, prostor pro využití některého z fakultativních výletů. Pláže na ostrově jsou nádherné, a jelikož leží v Thajském zálivu, mají odlišný charakter než jiné vietnamské pláže. Phu Quoc si oblíbí nejen milovníci relaxace na pláži, ale i vyznavači šnorchlování.

Den 9: PHU QUOC - SAIGON: Transfer na letiště, odlet přes Saigon do Prahy.

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY:

Poloha

La Veranda Resort ****, Vietnam-Phu Quoc: Čtyřhvězdičkový La Veranda Resort Phu Quoc - MGallery Collection se nachází uprostřed tropické zahrady na ostrově Phu Quoc a má podobu francouzské přímořské vily. Celková kapacit nabízí: 43 pokojů, z toho 6 suitů. Situován je 4 km od letiště na ostrově.

Popis

La Veranda Resort ****, Vietnam-Phu Quoc: Recepce, “ Pepper Tree“ - hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní a výhledem do zahrady a na pláž. „La Jardin“ - restaurace s pizzou a středomořskými specialitami, lounge bar.Písečná pláž u hotelu.

Sport a zábava

La Veranda Resort ****, Vietnam-Phu Quoc: Lázně a wellness, vířivka, knihovna, rybaření, masáže, gril, potápění, šnorchlování, venkovní bazén, stolní tenis. Vodní sporty na pláži za poplatek - jízdy na banánu, vodní skútry, kajaky, šnorchlování, potápění, výlety na lodích), půjčovna jízdních kol.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat