Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Mango Bay Phu Quoc Resort

Vietnam, Phu Quoc

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Oblačno
29 °C - Oblačno
Cena za osobu od 52 990 Kč

Dostupných: 35 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Mango Bay Phu Quoc Resort ***, Vietnam-Phu Quoc: Badminton, volejbal, petangue, kriket, lekce vaření, exkurze, možnost zapůjčení vybavení na šnorchlování, kajaky a kanoe.

Popis

Mango Bay Phu Quoc Resort ***, Vietnam-Phu Quoc: Restaurace, bar. Možnost bezplatného Wifi připojení. Aktivity a zábava: wellnes centrum na pláži (masáže, aromaterapie).Písečná pláž přímo u resortu.

Ubytování

Mango Bay Phu Quoc Resort ***, Vietnam-Phu Quoc: Bungalovy postavené z přírodních materiálů s doškovou střechou. Verandah pokoje (30 m2) směrované k moři jsou vybaveny stropním ventilátorem, chladícím boxem a terasou. K dispozici další typy nadstandardních bungalovů, které mohou mít venkovní koupelnu.

Stravování

Mango Bay Phu Quoc Resort ***, Vietnam-Phu Quoc: Snídaně.

Program

Den 21 - : SAIGON: Přílet, transfer do hotelu v Saigonu. Ubytování, nocleh.

Den 3: SAIGON – PHU QUOC: Snídaně. Transfer na letiště v Saigonu, přelet na ostrov Phu Quoc. Po příletu transfer do hotelu, ubytování. Nocleh.

Den 4: PHU QUOC: Pobyt u moře, relaxace, koupání, opalování, prostor pro využití některého z fakultativních výletů. Pláže na ostrově jsou nádherné, a jelikož leží v Thajském zálivu, mají odlišný charakter než jiné vietnamské pláže. Phu Quoc si oblíbí nejen milovníci relaxace na pláži, ale i vyznavači šnorchlování.

Den 9: PHU QUOC - SAIGON: Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Saigonu a následně do Prahy.

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY: Fakultativní výlety z Nha Trang/Phan Thiet/Phu Quoc Fakultativní výlety je možné zakoupit na recepci hotelu, případně v místních cestovních agenturách. Jedná se zejména o výlety na okolní ostrovy s koupáním a šnorchlováním.

Poloha

Mango Bay Phu Quoc Resort ***, Vietnam-Phu Quoc: Eco resort na pláži s důrazem na soulad s přírodou. Od roku 2006 podporuje resort Mango Bay organizaci na ochranu divoké přírody – „Wildlife at Risk“ a pomáhá tak k zachování biodiverzity ve Vietnamu. Majitelé tento hotel provozují s ohledem na zachování přírodních zdrojů pro budoucí generace. Resort disponující 40 bungalovy rozesetými podél 700 m pláže se rozkládá na 20 ha lesa a zahrady. Město Duong Dong je vzdáleno cca 7 km a hotel do něj poskytuje denně bezplatný shuttle bus, transfer z letiště trvá cca 30 min.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat