Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Sakouli

Zimbabwe, Kombinace destinací

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Doprava Letecká

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Sport a zábava

Hotel Sakouli ***, Bandrélé: Kajak, šlapadla, šnorchlování, za poplatek potápění, vyjížďky lodí na moře, rybolov.

Ubytování

Hotel Sakouli ***, Bandrélé: Koupelna s WC, klimatizce, balkon/terasa s výhledem na moře, TV, telefon, přípojka k internetu, trezor, lednice.

Stravování

Hotel Sakouli ***, Bandrélé: Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře servírovaná.

Poloha

Hotel Sakouli ***, Bandrélé: Oblíbený hotel s velice kvalitními službami a vyhlášenou kuchyní se skládá ze 30 pokojů vybudovaných ve stráni s bujnou tropickou vegetací nad jihovýchodním zálivem ostrova Mayotte, cca 5 km od městečka Bandrélé.

Popis

Hotel Sakouli ***, Bandrélé: Restaurace, bar, bazén, vířivka, obchůdek se suvenýry.Písečná pláž z černého lávového písku u hotelu.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení 1,5 hodiny před odletem. Odlet na Mayotte přes Paříž a Réunion.

Den 2: PŘÍLET NA MAYOTTE: Přílet na panenský ostrov Mayotte, transfer do hotelu, ubytování. Volno na koupání a opalování. Večeře a nocleh.

Den 3: MAYOTTE: Pobyt s polopenzí. Ostrov Mayotte je stále romantickým rájem pro milovníky nedotčené přírody, celková plocha ostrova je 376 km2. Horská úbočí vulkanického původu jsou prosycena vůní exotických koření (skořice, hřebíčku, vanilky a Ylang Ylang). Mayotte v překladu znamená „ostrov parfémů“. Pestrobarevný podmořský svět láká milovníky potápění.V Mayottské laguně, která se rozprostírá na více než 1.000 km2 se pravidelně prohánějí mořské želvy, delfíni, kanici a mečouni. Dalším z potápěčských zážitků je ponor v mořské laguně s tajemným podvodním světem uprostřed ostrova. Do paměti se nepochybně zapíší pitoreskní vesničky a přátelské domorodé obyvatelstvo.

Den 9: MAYOTTE – RÉUNION - PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště a odlet zpět přes Réunion a Paříž do Prahy 10. den PRAHA Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

Den 9: Poznámka: Pobyt na Mayotte lze kombinovat s pobytem na ostrově Réunion.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Zimbabwe v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat