Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Brač

Obecné

Brač je největším z chorvatských ostrovů nacházející se ve střední Dalmácii, nedaleko pevninského Splitu a v sousedství ostrovů Hvar a Šolta. Ostrov je poměrně hornatý, ale je porostlý zelení a tak není, jako některé z chorvatských ostrovů, vyprahlým kamenolomem. Právě kámen je jedním ze symbolů. Bračský kámen bychom našli i v Bílem domě ve Washingtonu.

Brač je známý svojí krásnou přírodou s množstvím různorodých pláží. Ty jsou převážně tvořeny malými bílými oblázky a pískem. Právě na ostrově, nedaleko městečka Bol, se nachází asi nejznámější a nejfotografovanější pláž Jadranu. Jde o blázkovou pláž Zlatni rat (Zlatý roh). Hlavními turistickými letovisky na ostrově jsou Supetar, již zmiňovaný Bol, Splitska, Sutivan či Milna. Ubytovací kapacity jsou tu dostatečné a pláže nepůsobí přelidněně. Je jen na Vás jaký typ ubytování si zvolíte. Narazíte zde na malebné soukromé apartmány a studia i na nové hotely.

Na ostrově je kromě krásného koupání mnoho možností sportovního vyžití. V oblasti mezi Bračem a sousedním nedalekým ostrovem Hvar bývají ideální větrné podmínky pro windsurfing, jachting, kiteboarding, ale i potápění. Poznejte malebná kamenná městečka, přírodní pláže a ochutnejte místní kuchyni. Dovolená na ostrově Brač bude nezapomenutelným zážitkem.

Zájezdy do destinace Brač

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

Brač - Všechny zájezdy

Brač - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat