Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Makarskou riviéru

Obecné

Makarská riviéra je asi nejznámější a nejpopulárnější prázdninovou destinací v celém Chorvatsku. Oblast bychom mohli vymezit jako 60 kilometrů dlouhý pás pobřeží od letoviska Brela až po Gradac. Na tuto jadranskou perlu shlíží mohutné pohoří Biokovo z výšky až 1 762 metrů nad mořem.

Za poslední desetiletí se z malých vesniček výše v horách stala rušná městečka na pobřeží. S rozvojem cestovního ruchu se Makarská riviéra stala pulzující ucelenou destinací,  jež dnes vyniká dlouhými plážemi, nadprůměrem slunečných dní a množstvím ubytovacích kapacit. Po pobřeží je rozeseta spousta kempů, soukromých apartmánů, studií i kvalitních hotelů různých kategorií. Nejznámějšími letovisky jsou Brela, Baška Voda, Makarska, Drvenik, Gradac, Podgora, Tučepi, Zaostrog či Živogošće.

Makarská riviéra je také známa pro množství zábavních a nákupních možností. Přes den se můžete povalovat na pláži a užívat si azurové moře, v kavárně s výhledem na moře vychutnávat odpolední kávu se zmrzlinou a večer vyrazit do víru nočního života. S přibývající tmou se centra s restauracemi, bary a diskotékami stávají živější a živější. Je jen na Vás jak dovolenou na Makarské riviéře pojmete. Možností je téměř nekonečno.

Zájezdy do destinace Makarská riviéra

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

Makarská riviéra - Všechny zájezdy

Makarská riviéra - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat