Vyhledat zájezd

Proč navštívit Zadar

Obecné

Letovisko Zadar je velice oblíbeným cílem českých cestovatelů, ale i turistů z celého světa. Historie osídlení města sahá až do 9. století před naším letopočtem. Zadar má za sebou pestrou historii. To dakazují i četné památky z dob římské vlády, rozesety po celém městě. Staré město leží na poloostrově odděleném Zadarským kanálem. Po toulkách v křivolakých uličkách se usaďte na promenádě a naslouchejte líbezným zvukům Morske orgulje. Jde o systém uměle vybudovaných mořských varhan, které rozeznívají vlny moře.Tato atrakce je světovým unikátem a je velice oblíbeným místem pro setkávání a odpočinek.

Město je významným dopravním uzlem země. Nachází se zde letiště, přístav i železnice. Je také městem kultury. Pořádají se tu festivaly a v hlavní sezoně téměř denně rozmanité hudební akce. Večerní procházka historickou části Zadaru pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem. Zadarská riviéra nabízí i množství různorodých pláží omývaných nádherně čistým, příjemně teplým mořem. Ubytování najdete jak v centru města, tak i v okolí. Vybrat si můžete z kempů, soukromých apartmánů i hotelů.

Zadar a jeho okolí je velice vyhledávaným a ceněným místem pro dovolenou. Může za to kombinace atraktivního centra, historických památek, krásných pláží a svěží přírody. Je také častým zastavením v programech poznávacích zájezdů do Chorvatska.

Zájezdy do destinace Zadar

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

Zadar - Všechny zájezdy

Zadar - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat