Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Proč navštívit Dahab

Obecné

Na severovýchodě Sinajského poloostrova u Akabského zálivu se nachází původně rybářské městečko Dahab. Dříve beduínská vesnice se za posledních třicet let změnila na prosperující středisko cestovního ruchu, do kterého se každý rok vrací tisíce turistů z celého světa.

Oblast je velmi oblíbená zejména pro nádherné dlouhé písčité pláže pokryté zlatavým pískem. Barvu zlata umocňují okouzlující západy slunce, jehož paprsky zbarvují zrnka písku do nádherných odstínů. Dalším lákadlem je bezpochyby průzračně čisté teplé moře s pestrobarevným podmořským životem. Sídlí zde několik potápěčských center, kde Vás zasvětí do tajů potápění. Vyhlášenou lokalitou je oblast Blue Hole, jež je považována za jednu z nejkrásnějších a nejzajímavějších lokalit v celém Egyptě. Provozovat můžete i mnoho dalších vodních sportů jako například šnorchlování, jachting, windsurfing a další. Kolem dlouhých pláží jsou vystavěny mnohé hotely a hotelové komplexy, které se postarají o Vaše blaho. Milovníci luxusu volí 5* resorty, ale je zde i mnoho cenově příznivějších 3* a 4* hotelů.

Poloha u posvátné hory Sinaj s klášterem sv. Kateřiny, blízkost překrásných pláží a místní poklidné centrum s malebnými kavárnami a restauracemi dělají z Dahabu ideální místo pro strávení poklidné dovolené. Dahab je jasnou volbou nejen pro milovníky podmořského světa.

Zájezdy do destinace Dahab

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

Dahab - Všechny zájezdy

Dahab - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat