Vyhledat zájezd

Proč navštívit Sahl Hasheesh

Letovisko Sahl Hasheesh bylo vystavěné přímo za účelem uspokojení potřeb turistického ruchu, přibližně 20 km jižně od Hurghady. Nabízí přes čtyři tisíce hektarů odpočinku a zábavy pro každého, kdo se rozhodne toto místo navštívit.

Sahl Hasheesh je umístěn v nádherném zálivu, kde dominují dlouhé písečné pláže a množství korálových útesů. Díky výborným podmínkám pro potápění a šnorchlování je zde množství potápěčských škol a center. Pro ty, kteří by se snad báli ponořit hlavu pod hladinu, jsou pořádána podmořsá safari v ponorkách či lodích s prosklenými místy na pozorování pestrého mořského života. Vhodná poloha přímo u Rudého moře láká k vodním sportům, na které budete moci nabrat síly třeba opalováním na překrásných písčitých plážích.

Celé letovisko Sahl Hasheesh je oděno do luxusu a novoty. Nachází se zde nespočet luxusních hotelových resortů poskytujících služby na nejvyšší úrovni. Na večerní procházky je ideální několikakilometrová pobřežní promenáda osázená palmami s množstvím obchůdků a kaváren. Sahl Hasheesh je často přirovnáváno ke Spojeným arabským emirátům a ne nadarmo se o něm říká, že je klenotem na rudomořském pobřeží.

Zájezdy do destinace Sahl Hasheesh

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

Sahl Hasheesh - Všechny zájezdy

Sahl Hasheesh - Last minute

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat