Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Sahl Hasheesh

Obecné

Letovisko Sahl Hasheesh bylo vystavěné přímo za účelem uspokojení potřeb turistického ruchu, přibližně 20 km jižně od Hurghady. Nabízí přes čtyři tisíce hektarů odpočinku a zábavy pro každého, kdo se rozhodne toto místo navštívit.

Sahl Hasheesh je umístěn v nádherném zálivu, kde dominují dlouhé písečné pláže a množství korálových útesů. Díky výborným podmínkám pro potápění a šnorchlování je zde množství potápěčských škol a center. Pro ty, kteří by se snad báli ponořit hlavu pod hladinu, jsou pořádána podmořská safari v ponorkách či lodích s prosklenými místy na pozorování pestrého mořského života. Vhodná poloha přímo u Rudého moře láká k vodním sportům, na které budete moci nabrat síly třeba opalováním na překrásných písčitých plážích.

Celé letovisko Sahl Hasheesh je oděno do luxusu a novoty. Nachází se zde nespočet luxusních hotelových resortů poskytujících služby na nejvyšší úrovni. Na večerní procházky je ideální několikakilometrová pobřežní promenáda osázená palmami s množstvím obchůdků a kaváren. Sahl Hasheesh je často přirovnáváno ke Spojeným arabským emirátům a ne nadarmo se o něm říká, že je klenotem na rudomořském pobřeží.

Zájezdy do destinace Sahl Hasheesh

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

Sahl Hasheesh - Všechny zájezdy

Sahl Hasheesh - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat