Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Tabu

Obecné

Na východě Sinajského poloostrova, přímo u hranic mezi Izraelem a Egyptem, naleznete turistický klenot Rudého Moře - Tabu. Dovolená v Tabě znamená nerušený odpočinek v krásném prostředí pouštního pohoří a zcela zachovalých podmořských korálových útesů. Rozlehlé pohoří zabarvené do ruda tvoří nezapomenutelný kontrast s tyrkysovou modří Rudého moře. Právě zdejší vody představují ideální místo, kde můžete začít s potápěním. Prázdninové letovisko s luxusními hotely bylo citlivě zakomponováno do této scenérie a tak se každý, kdo Tabu navštíví, cítí opravdu jako v ráji. 

V samotném letovisku se nachází mnoho luxusních hotelů světoznámých řetězců s vysokou úrovní služeb. Taba je menší destinací a tak se nemusíte bát přeplněných pláží a neustálého hluku. Jelikož byla oblast beduínským útočištěm, nenachází se zde mnoho historickým památek jako v okolí Hurghady a ostatních částech Egypta. Svojí polohou je ale Taba ideální k návštěvě pamětihodností sousedních států. Zavítat můžete k Mrtvému moři, do Jeruzaléma či sklalního města Petra v Jordánsku.

Taba je vhodným místem i milovníky sportu. Kromě potápění a šnorchlování můžete vyzkoušet surfing, vodní lyžování nebo windsurfing. Zajímavou zkušeností pro hráče golfu bude zajisté hra na pouštním hřišti.

Zájezdy do destinace Taba

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

Taba - Všechny zájezdy

Taba - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat