Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Elbu

Obecné

Třetí největší z italských ostrovů, ležící okolo 10 km od pobřeží Toskánska. Elba je spolu s několika dalšími ostrovy součástí národního parku Toskánské souostroví. Stejně jako Toskánsko i toto území bylo ovládáno Etrusky, Římany, Řeky a dalšími. Jde o hornatý ostrov s členitým terénem, kde se již od starověku těžila železná ruda.

Dnes je destinace známá spíše pro nádherné přírodní pláže se zátokami s průzračně čistou vodou a jako místo, kde několik let pobýval slavný vojevůdce Napoleon Bonaparte. Turisticky atraktivních míst je po ostrově celá řada. Z nejznámějších to je kamenný přístav Portoferraio, jedna z nejmalebnějších vesniček Capoliveri, mys Capo Enfola, letoviska Lacona, Bagnaia Lido či Marina di Campo. Po celé Elbě najdete mnoho různých možností ubytování. Je jen na vás, zda složíte hlavu v některém kempu u pláže, pronajmete si útulný pokoj či celou vilu nebo využijete některý z hotelů. Ostrov je ideálním místem i pro aktivní dovolenou. Nachází se zde množství turistických stezek a cyklotras, které ovšem nejsou tak precizně značené jako na francouzské Korsice. Křišťálově čisté moře vybízí k potápění, šnorchlování a ostatním vodním sportům. Zapomínat bychom neměli ani na místní kuchyni, která se vyznačuje především rybími specialitami. Vyzkoušejte vynikající rybí polévky sburita, cacciucco a cibulové gurguglione.

Neváhejte a začněte plánovat. Dovolená na ostrově Elba je příznivou kombinací nádherné přírody, malebných vesniček, skvělé kuchyně a přátelských místních obyvatel, kteří charakter ostrova dokreslují.

Zájezdy do destinace Elba

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

21.09. - 28.09.2019 1 305 Kč
28.09. - 05.10.2019 2 305 Kč
21.09. - 28.09.2019 4 767 Kč
22.09. - 29.09.2019 5 187 Kč
23.09. - 30.09.2019 5 187 Kč

Elba - Všechny zájezdy

Elba - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat