Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Lombardii

Obecné

Nejbohatší italská oblast. Tímto titulem se pyšní kraj jezer Lombardie. Na mapě ji hledejte na severu Itálie, přímo u hranic se Švýcarskem. Dominují zde vysoké alpské vrcholy, které dobře znají milovníci zimních sportů a oblasti kolem známých jezer. Hlavním městem oblasti je kulturní Miláno.

Kraj jezer a hor

Jelikož kraj nemá přístup k moři, s koupáním si budete muset vystačit v tamních krásných přírodních jezerech. Nejznámějším je Lago di Garda. Ze severní strany jsou břehy chráněny vysokými horami, které spolu s palmami na promenádě vytváří bizarní kontrast. Jezero je rájem vodních sportů a oblíbenou prázdninovou destinací. Za vidění stojí i mnohá další jezera jako například Lago MaggioreLago di Como nebo Lago Iseo.

V letním období sem můžete vycestovat objevovat krásy a tradice místních měst a typických vesniček. Lombardie je kraj, kde se striktně dodržují a udržují dávné zvyky.

Skvělé pro zimní sporty

V zimním období se do oblasti italských Dolomit sjíždějí natěšení milovníci zimních sportů z celé Evropy. Zdejší kvalitně upravované a několik kilometrů dlouhé sjezdové tratě patří k nejlepším v celých Alpách.

Místní kuchyně

 Ať už navštívíte Lombardii v jakémkoliv ročním období, jistě ochutnáte některou z místních specialit. Chuťové pohárky potěší mnoho z mladých sýrů (například bitto), domácí těstoviny z pohankové mouky, hovězí sušená šunka bresaola i místní skvělá vína Bardolino a Lugana.

Absenci dlouhých písčitých pláží na břehu tyrkysového moře zde nahrazují pláže mnoha jezer zasazených v nádherné lombardské přírodě. Ať už patříte k milovníkům lyžování na ranním manšestru, toužíte poznávat místní pamětihodnosti a zvyklosti, nebo milujete nádhernou přírodu, dovolená v Lombardii ve vás zanechá úžasné dojmy.

 

Zájezdy do destinace Lombardie

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

15.08. - 18.08.2020 9 390 Kč
20.08. - 23.08.2020 9 390 Kč
01.08. - 04.08.2020 9 390 Kč
01.11. - 04.11.2020 9 390 Kč
15.11. - 18.11.2020 9 390 Kč

Lombardie - Všechny zájezdy

Lombardie - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat