Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Miláno

Obecné

Miláno je jedním z ekonomicky nejvýznamnějších a nejbohatších měst celé země. Nachází se v regionu Lombardie na severozápadě Itálie. Ve 3. století bylo Miláno hlavním městem Římské říše a později se stalo centrem italské renesance a nejmocnějším státem Itálie.

Nákupy i památky

Dnes je centrum známo jako hlavní město módy. Své sídlo zde mají světové značky jako Versace, Dolce & Gabana, Armani a mnoho dalších a konají se zde četné kulturní akce spojené s módou.
Miláno láká turisty z celého světa i na známé památky, které jsou zahrnuty do mnoha programů poznávacích zájezdů. Kulturní pamětihodnosti se nacházejí především v centru, tudíž jejich předností je výborná dostupnost.

Symbolem města je asi nejznámější milánská katedrála Duomo Santa Maria Nascente. Za  návštěvu stojí tkaé operní dům La Scalapevnost Castelo SforzescoKrálovský palác a zastřešená nákupní pasáž z 19. století, Galleria Vittorio Emanuele, kde seženete módní skvosty známých značek. Město je díky uvolněné atmosféře častým cílem eurovíkendů.

Miláno je domovem i mnoha sportovních akcí. Svůj domov zde mají fotbalové kluby AC a Inter Milán. Nedaleko města se na Nazionale Monza každoročně odehrávají souboje pilotů F1 a dalších motoristických akcí.

Navštivte stylové Miláno

Centrum i okolí poskytuje mnoho možností ubytování. Vybrat si můžete z apartmánů nebo hotelů různých úrovní. I v Miláně, jako všude v Itálii, si skvěle pochutnáte na zdejší svěží kuchyni. Specialitou je obalovaný telecí řízek Saltimbocca. Nedaleko Milána také vznikl slavný italský sýr gorgonzola.

Ať toužíte po poznání renesančních krás, po nákupním maratonu či skvělé kuchyni, město vás zcela uspokojí a jistě se sem zatoužíte znovu vrátit. Vyrazte na výlet do Milána s TravelPortal.cz.

Zájezdy do destinace Miláno

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

22.04. - 26.04.2020 7 790 Kč
15.04. - 19.04.2020 7 790 Kč
23.04. - 26.04.2020 6 590 Kč
16.04. - 19.04.2020 6 590 Kč
24.04. - 26.04.2020 5 290 Kč

Miláno - Všechny zájezdy

Miláno - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat