Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Miláno

Obecné

Miláno je jedním z nejkrásnějších, ekonomicky nejvýznamnějších a nejbohatších měst celé země. Nachází se v regionu Lombardie na severozápadě Itálie. Ve 3. století bylo Miláno hlavní městem Římské říše a později se stalo centrem italské renesance a nejmocnějším státem Itálie.

Dnes je centrum známo jako hlavní město módy. Své sídlo zde mají světové značky jako Versace, Dolce & Gabana, Armani a mnoho dalších a konají se zde četné kulturní akce spojené s módou. Miláno láká turisty z celého světa i na známé památky, které jsou zahrnuty do mnoha programů poznávacích zájezdů. Ty se nacházejí především v centru, tudíž jejich předností je výborná dostupnost. Symbolem města je asi nejznámější milánská katedrála Duomo Santa Maria Nascente. Dále pak stojí za vidění operní dům La Scala, pevnost Castelo Sforzesco, Královský palác a zastřešená nákupní pasáž z 19. století, Galleria Vittorio Emanuele, kde seženete módní skvosty známých značek. Město je díky uvolněné atmosféře častým cílem eurovíkendů. Miláno je domovem i mnoha sportovních akcí. Svůj domov zde má fotbalový klub AC a Inter Milán. Nedaleko města se, na Nazionale Monza, každoročně odehrávají souboje pilotů F1 a dalších motoristických akcí. Centrum i okolí poskytuje mnoho možností ubytování. Vybrat si můžete z apartmánů nebo hotelů různých úrovní. I v Miláně, jako všude v Itálii, si skvěle pochutnáte na zdejší svěží kuchyni. Tamním jídlům nekralují těstoviny, ale překvapivě rýže. Specialitou je pak obalovaný telecí řízek. Nedaleko Milána také vznikl slavný italský sýr gorgonzola.

Ať toužíte po poznání renesančních krás, po nákupním maratonu či skvělé kuchyni, město Vás zcela uspokojí a jistě se sem zatoužíte někdy znovu vrátit.

Zájezdy do destinace Miláno

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

27.07. - 29.07.2018 6 490 Kč
03.08. - 05.08.2018 6 090 Kč
10.08. - 12.08.2018 6 090 Kč
17.08. - 19.08.2018 6 090 Kč
24.08. - 26.08.2018 6 090 Kč

Miláno - Všechny zájezdy

Miláno - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat